Ondo ātrais kredīts

Ondo.lv ir jauns nebanku kredītdevējs, kas piedāvā aizņemties nelielas naudas summas uz neilgu laiku. Ondo.lv sācis darbību tikai 2014. gada septembrī, taču tas ir licencēts un draudzīgs aizdevējs, kas kredītu izsniedzis ne vienam vien klientam. Šajā rakstā apskatīsim, kādas ziņas pieejamas par šo kredītdevēju, kā arī kādēļ vērts no šī kredītdevēja aizņemties.

Saņemt Ondo.lv ātro kredītu

Saņemt ātro kredītu

Neaizmirstiet par pirmo kredītu bez % maksas un atbildīgu aizņemšanos!

Ondo.lv – drošs, licencēts aizdevējs

Ondo.lv ir saņēmis Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegtu licenci, kas ļauj veikt kreditēšanas pakalpojumus patērētājiem Latvijas teritorijā. Tāpat ondo.lv ir Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs, tādēļ tiek regulēta gan uzņēmuma attieksme un rīcība pret klientiem, gan tas, kādā kārtībā tiek veikti aizdevumi. Ondo.lv piedāvā īstermiņa patēriņa kredītu, kas pazīstams arī kā “ātrais kredīts”. Pakalpojuma svarīgākās īpašības:

  • Maksimālā summa – 425 eiro;
  • Maksimālais termiņš – 30 dienas;
  • Pirmais aizdevums līdz 300 eiro bez % maksas;
  • Aizdevums pieejams no 7 rītā līdz 11 vakarā;
  • Pakalpojumam pozitīvs vērtējums – 540 lietotāji novērtējuši ondo.lv pakalpojumus ar 4,5 zvaigznēm no 5.
  • Aizdevuma pieprasījums tiek izvērtēts 10 minūšu laikā, un 98% gadījumu to saņemsit tās pašas dienas ietvaros;

Jābūt vismaz 20 gadus vecam ar aktīvu mobilā telefona pieslēgumu, kā arī ar labu kredītvēsturi un aktīvu bankas kontu kādā no Latvijas bankām (ar to tiek pierādīta jūsu identitāte);

Iespējams kredītu pagarināt, par to samaksājot pagarināšanas maksu (kā pie citiem kredītdevējiem).

Kad aizņemties no ondo.lv?

Ondo.lv

No ondo.lv varat aizņemties gadījumos, kad gadījies kāds neparedzēts finanšu iztrūkums, piemēram, ja nepieciešams samaksāt santehniķim, vajag naudu zālēm vai automašīnas servisam. Svarīgi aizņemties tikai tad, kad esat drošs, ka varēsit aizdevumu atmaksāt. Tā kā ondo.lv piedāvā pirmajā reizē aizņemties bez pārmaksas (t.i., paņemot kredītu līdz 300 eiro, ja tos atdodat laikā, var atdot to pašu summu), šis aizdevējs ir izdevīgs tiem, kas jau kādreiz ir izmantojuši cita kredītdevēja pakalpojumus, bet vēlas vēlreiz aizņemties bez pārmaksas. Atsauču sistēma (katram klientam ir iespēja novērtēt aizdevēja “sniegumu”) savukārt liecina, ka uzņēmums ne tikai klausās savos klientos, bet arī nebaidās dot tiem iespēju izpaust savu viedokli caur viņu pašu veidotu platformu.

Kā noskaidrojās, ondo.lv ir gan izdevīgs, gan ātrs, gan mūsdienīgs kredītdevējs, kuram turklāt vēl ir vajadzīgā licence, kas pierāda kredītdevēja apņēmību strādāt droši un nopietni. Ondo.lv kredītlikmes ir salīdzinoši izdevīgas, taču vislielāko labumu no tā varēs gūt kredītņēmēji, kas vēlas izmantot 1. aizdevumu bez pārmaksas. Ondo.lv piemērots visiem, kam vajadzīgs īstermiņa aizdevums un kas spējīgi to atdot noteiktajos termiņos. Rosinām rūpīgi izvērtēt savas iespējas kredītu atdot, kā arī vienmēr uzturēt dialogu ar kredītdevēju gadījumā, ja tomēr radušās grūtības ar kredīta atmaksu.

Komentāri (2)

ALDIS

October 26th, 2014 at 7:37 pm    


300eu

Arnolds

October 28th, 2014 at 7:13 am    


300 eur ir bez procentu maksas – atmaksā paņemto!

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *