4 veidi, kā gudrāk izmantot SMS kredītu

SMS kredīts nenoliedzami ir kļuvis ļoti populārs, taču to lietotāji ne vienmēr kreditētāju pakalpojumus izmanto visizdevīgākajā veidā, jo bieži gribas vienkārši noslinkot un vai nu nepameklēt izdevīgākas alternatīvas, vai slinkums izmantot to, ka pirmo kredītu gandrīz visi piedāvā bez % maksas.

Šajā rakstā tad apskatīsim četrus veidus, kā varat iegūt vairāk no SMS kredīta:

1. Izmanto to, ka pirmais kredīts ir bez procentu maksas.

Pirmais kredīts bez procentu maksas (par brīvu nav, bet jāatmaksā tikai paņemtais) ir pieejams pie lielākās daļas kredītdevēju. Ja kādreiz jau esat aizņēmies pie viena kredītdevēja, ejiet pie otra, jo pirmais aizdevums būs bezprocentu maksas. Piereģistrēties gandrīz visās kredītdevēju mājas lapās var ļoti īsā laikā.

2. Izpēti kredīta pagarināšanas izmaksas.

Katru reizi, kad aizņematies SMS kredītu, taču ir kaut kāds risks, ka nevarēsit summu atdot? Visdrīzāk, ka ir. Tāpēc svarīgi ir ne tikai tas, ka pirmais kredīts būs bez procentu maksas, bet, ja nevarēsit summu atdot, varēsit tās atgriešanas datumu vismaz puslīdz izdevīgi pagarināt.

3. Izmanto pieejamās akcijas.

Daži kredītdevēji, piemēram, CreditON, ļauj atdot mazāk, nekā aizņēmies. Bet, piemēram, SMSCredit.lv izsniedz dažādu laikrakstu abonomentu. Bez tam, visu 2012. gada oktobri norisinājās ‘draugu’ akcija gan Vivus.lv, gan SMSCredit.lv portālos, kas ļāva saņemt 10 latus par katru piesaistīto draugu. Akcijas noslēgušās, skatīt jaunākās akcijas!

Šādas akcijas ir pavisam īstenas un nemēģina jūs apkrāpt, jo Latvijas tirgus ir ļoti piesātināts, un konkurence tajā ir milzīga, bet ātrākais veids, kā zaudēt klientus, ir zaudēt viņu uzticību.

4. Izpēti citu kredītdevēju piedāvājumus.

Jo vairāk informācijas par kredītdevējiem jums ir, jo izglītotāku lēmumu jūs varēsit pieņemt par to, kur jums būtu visizdevīgāk ņemt kredītu. Ja atšķirību neredzat, tad varbūt varat izdarīt kādu labu darbu ar SMSCredit.lv, jo viņi no katra paņemtā kredīta ziedo labo darbu portālam labiedarbi.lv.

Aizņemies pēc iespējas izdevīgāk, un nebaidies pazaudēt 15 minūtes, salīdzinot izdevīgākos piedāvājumus, jo gala beigās vari pa šīm 15 minūtēm ieekonomēt vairākus desmitus latu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *