5 iemesli, kāpēc izvēlēties Vivus.lv

Vivus.lv piedāvā aizdevumu no 50 līdz 1500 eiro, kuru var noformēt internetā un saņemt naudu 10 minūtēs. Aizdevuma atmaksas termiņš no 1 mēneša līdz 2 gadiem. Aizņemoties uz 4 vai vairāk mēnešiem, saņem aizdevuma apdrošināšanu bez papildu maksas. Vivus.lv esošie klienti var pieteikties papildu aizdevumam sava kredītlimita ietvaros, nemaksājot komisijas maksu par tā izsniegšanu. Vivus.lv klientiem konta apkalpošana ir bez komisijas maksas. Un nekādas pārmaksas – ja atmaksāsi aizdevumu pirms termiņa – maksāsi tikai par izmantoto periodu. Vivus.lv ir ērts darba laiks – katru dienu no 7 līdz 23, arī brīvdienās!

Lai saņemtu aizdevumu šajā uzņēmumā jums ir jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem. jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam. Nedrīkst būt kavēti maksājumi vai neatmaksāti aizņēmumi un jūsu ienākumiem ir jābūt pietiekošiem, lai atmaksātu aizdevumu. Jums ir jāveic reģistrācija uzņēmuma mājas lapā. Visa prasītā informācija ir jānorāda precīzi un patiesi, jo, pretējā gadījumā, aizdevums netiks izskatīts. Ja esat pieļāvis kļūdu veicot datu ievadi, nāksies sazināties ar uzņēmumu, lai veiktu datu korekciju vai anulētu reģistrāciju. Šādā gadījumā varēsiet reģistrēties vēlreiz, šoreiz ievadot pareizu informāciju. Pēc reģistrācijas, jums ir jāveic reģistrācijas maksājums 0,10 eiro apmērā uz uzņēmuma kontu, šis maksājums ir, lai apstiprinātu jūsu bankas kontu. Kad uzņēmums saņems šo maksājumu, jūs varēsiet pieteikties aizdevumam. Ja, pēc pieprasījuma un jūsu maksātspējas izvērtēšanas, saņemsiet pozitīvu atbildi, nauda jūsu konta tiks ieskaitīta 15 minūšu laikā, var būt ilgāk, ja uzņēmumam nav konta jūsu bankā.

Vienlaicīgi var būt tikai viens aizdevums šajā uzņēmumā. Ja jums jau ir atvērta kredītlīnija jūs nevarat pieteikties uz naudas aizdevumu un otrādi. Tāpat, nav iespējams papildināt aizdevumu. Kad aizdevums ir apmaksāts, jūs varat saņemt nākamo, ne ātrāk.

Biežākie iemesli atteikumam ir kļūdaini norādīta informācija pieteikuma anketā, nenokārtotas parādsaistības, nav atrodama jūsu adrese, esat iepriekš saņēmis aizdevumu no šī uzņēmuma un esat, ievērojami, kavējis maksājumus un tā atmaksu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *