Aizdevums no 18 gadiem – 10.2016

Pēc Latvijas Republikas likumdošanas cilvēks savu pilngadību sasniedz 18 gadu vecumā (ja vien nav iestājies kāds no likumā minētajiem izņēmuma gadījumiem). Tieši šis ir vecums, kad daudzi iegūst transportlīdzekļa vadītāja apliecību, uzsāk dzīvi atsevišķi no vecākiem vai saskaras ar cita veida izdevumiem, kuriem nepieciešami papildus līdzekļi.

Lai gan pilngadība sasniegta, vairums jauniešu saskaras ar problēmām saņemt aizdevumu, jo lielākā daļa banku un nebanku aizdevēja izvēlas izsniegt kredītu tikai no 20 gadu vecuma. Taču pastāv arī daži izņēmumi.

Aizdevumu no 18 gadiem izsniedz sekojoši nebanku aizdevēji:

Ātrais kredīts

  • Credit24 – piedāvā saņemt patēriņa kredītu vai kredītlīniju,
  • Incredit group – piedāvā saņemt aizdevumu, noformēt līzingu vai kredītu auto iegādei.
  • Mogo.lv – izsniedz kredītu auto iegādei vai pret auto ķīlu.

Pirms aizdevuma noformēšanas noteikti veiciet aizdevumu piedāvājumu salīdzināšanu, tādējādi noskaidrojot, kurš no iepriekš minētajiem aizdevējiem piedāvā Jūsu vēlmēm atbilstošāko un izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu.

Aizdevumiem iespējams pieteikties tepat internetā, tādējādi ietaupot savu laiku un līdzekļus. Pieteikuma formu aizpildīšana neprasa daudz laika, turklāt tos iespējams veikt bez jebkādām priekšzināšanām.

Lai izvēlētais aizdevums neradītu liekas problēmas tā atmaksas laikā, pirms pieteikuma aizpildīšanas rūpīgi izvērtējiet savas iespējas kredītu atgriezt laikus, kā arī ņemiet vērā aizdevēja piedāvāto iespēju pielāgot atmaksas grafiku Jūsu vēlmēm.

Izmantojiet pilngadības sniegtās priekšrocības aizņemoties gudri un atbildīgi!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *