Akcija – 90 dienas nemaksā neko

Vivus.lv ātrais kredīts ir viens no nebanku aizdevumu veidiem, ko iespējams saņemt savā bankas kontā pat neizejot no mājām, jo kredītu var pieteikt gan internetā, gan arī sūtot īsziņu, ja iepriekš esat reģistrējies Vivus mājas lapā.

Viena no Vivus.lv ātrā kredīta priekšrocībām un atšķirībām, salīdzinot ar citu uzņēmumu piedāvātajiem ātrajiem kredītiem, ir interesantās un patiešām noderīgās akcijas, kas tiek rīkotas balstoties uz klientu vajadzībām.

Līdz šī gada beigām norisinās akcija, kas domāta tieši jaunajiem klientiem. Akcijas noteikumi paredz, ka aizņemoties naudu no Vivus.lv pirmo reizi, jūs to varat sākt atmaksāt pēc 90 dienām jeb trīs mēnešiem, līdz ar to jums tiek dots pietiekoši ilgs laika periods, lai veiktu iekrājumus un nostabilizētu savu finansiālo situāciju pirms sākat atmaksāt aizdevumu.

Aizņemties ir iespējams no 50 līdz 1500 eiro izvēloties atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem (2 gadiem).

Lai aizņemtos naudu jums:

  • Jāreģistrējas aizdevēja Vivus.lv mājas lapā.
  • Jāizvēlas jums nepieciešamā aizdevuma summa un vēlamais atmaksas termiņš.
  • Jāapstiprina izveidotais profils, lai nauda var tikt ieskaitīta jūsu bankas kontā.

 Vivus

Vivus.lv ātrais kredīts ir viens no iespējamajiem aizdevumu variantiem situācijā, kad nekavējoties ir nepieciešami papildus līdzekļi, turklāt izvēloties šo aizdevumu, jūs pirmo kredīta atmaksas maksājumu varēsiet atlikt uz 3 mēnešiem. Akcija spēkā: no 31.03.2014. līdz 31.12.2014.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *