Atmaksas termiņa pagarināšana 2016. gadā

KredītsArī 2016. gadā atmaksas termiņa pagarināšana ir iespējama pie vadošajiem aizdevējiem! Saprotot, ka nespēsiet veikt maksājumu iepriekš noteiktajā laikā vai arī Jūsu finansiāls problēmas ir mazliet ieilgušas, taču tuvākajā laikā solās atrisināties, izmantojiet aizdevēju sniegto iespēju veikt kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu.

Kredīta atmaksas termiņu pagarināt piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji (Vivus.lv, Ferratum bank, Sohocredit, ViaSMS un citi), tādējādi nākot pretī Jums, kā klientam, kā arī nodrošinoties, ka aizdoto naudu saņems atpakaļ, neuzsākot parādu piedziņu, kas var būt ilgs un abpusēji nepatīkams process.

Atmaksas termiņa pagarināšana ir maksas pakalpojumus, kura cena atkarīga gan no aizdevēja cenrāža, gan arī pagarinājuma ilguma. Ātro kredītu gadījumā, atmaksas termiņu iespējams pagarināt vairāk kārt par 30 dienām, savukārt ilgtermiņa kredītu pagarinājums parasti mērāms gados un tiek piešķirts pēc īpašas vienošanās, lai gan kredītu ņēmējiem, kas noformējuši ilgtermiņa aizdevumus, biežāk tiek piedāvātas kredīta brīvdienas, kas ļauj nopauzēt aizdevuma atmaksu uz kādu konkrētu laika posmu.

Katrs aizdevējs ir izstrādājis konkrētu kārtību kāda veicama atmaksas termiņa pagarināšana. Daži aizdevēji piedāvā to pagarināt ar pāris klikšķiem to interneta mājas lapā, savukārt citi vēlas saņemt korekti aizpildītu iesnieguma veidlapu. Pirms kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas, noskaidrojiet sava aizdevēja izstrādāto pakalpojuma piedāvājumu un tā saņemšanas kārtību, kā arī pārliecinieties vai aizdevējs Jūsu vēlmi ir uzklausījis un atmaksas termiņš ticis pagarināts.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *