Ātrais ātrais kredīts

Ja Jums ir oficiāls darbs vai regulāri oficiāli ienākumi, tad Ātrais aizdevējs var būt viens no risinājumiem, kur aizņemties ātro kredītu. Ātrais aizdod ātro kredītu no Eur 40 līdz Eur 700 uz termiņu līdz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu.

Ātrais aizdevēja priekšrocība pār citiem aizdevējiem ir tāda, ka lojālie klienti var aizņemties ātro kredītu uz trīs dienām neierobežotu reižu skaitu bez procentiem.

Aizņemties ātro kredītu un kļūt par ātrais lojālo klientu:

Ātrais ātrais kredīts

Pirms centies kļūt par ātrais klientu, izvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu. Ātrais kredīts ir neliela finansiāla palīdzība īstermiņa risinājumiem. Ātrais kredīts (SMS kredīts) ir viena no jaunākajām naudas aizdošanas metodēm, kas paredzēta ārkārtas situācijām vai steidzamām, pēkšņām vajadzībām. Tomēr parasti tie ir īstermiņa aizdevumi, kas tiek aizdoti uz laiku aptuveni četras nedēļas. Tos tā dēvē vienkārši tāpēc, ka ātrais kredīts tiek izsniegts ātri, ērti un droši.

Apsverot pieteikšanos ātrajam kredītam no ātrais aizdevēja, pārliecinieties, ka tas Jums tiešām ir nepieciešams, jo tas ir nenodrošināta veida kredīts, ko cilvēki parasti iegūst tikai neparedzētu un steidzamu apstākļu risināšanai. Turklāt, ja Jums rodas jautājums, kas ir tiesīgi pieteikties uz to, visi ir laipni aicināti to izmēģināt. Viss, kas Jums nepieciešams, lai saņemtu ātrais ātro kredītu, ir aprakstīts zemāk.

Ātrais ātro kredītu var saņemt:

 • Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji;
 • Sākot no 20 – 75 gadiem;
 • Ar labu kredītvēsturi;
 • Ar darba vietu vai ienākumiem.

Piesakoties ātrajiem kredītam pie ātrais aizdevēja, aizņēmējam, lai aizpildītu pieteikumu, nav jānosūta dokumenti pa faksu, nav nepieciešama ķīla, nav nepieciešams galvojums un jāveic cita laikietilpīga procedūra.

Noderīga informācija Ātrais topošajiem un esošajiem klientiem:

 • Lai saņemtu Atrais.lv ātro kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums;
 • Ātrais dod iespēju uz trim dienām aizņemties bez procentiem, bez komisijas maksas;
 • Aizņemoties ātro kredītu uz 3 dienām nav jāmaksā ne procenti, ne komisijas maksas;
 • Aizņemties ātro kredītu uz 3 dienām bez procentiem var tik reizes, cik nepieciešams;
 • Vienreizēja reģistrācijas maksa (bankas konta identifikācija)  – 0.10 Eur;
 • Obligāta prasība – oficiāla darba vieta vai oficiāli regulāri ienākumi;
 • Jābūt nevainojamai kredīta vēsturei, lai varētu saņemt naudu no Ātrais aizdevēja;
 • Vajadzīgs bankas konts, e-pasta adrese un mobilais tālrunis;
 • Ātrais ir speciālā atļauja (Licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai LR;
 • Ātrais ir bankas konti: Swedbank, SEB, Citadele un DNB bankā;
 • Viegli pagarināt atmaksas termiņu;
 • Kredīta pieteikumi tiek pieņemti 24 h diennaktī, 7 dienas nedēļā.
Kas ir Atrais?

Atrais.lv ir aizdevējs, kas finanšu lauciņā aktīvi darbojas jau kopš 2005. gada, taču vairums par tā pakalpojumiem uzzina tikai tagad, jo šobrīd aizdevēja piedāvājumu klāstā ir visai izdevīgs aizdevums, kas pieejams gan uz garāk, gan īsāku termiņu. Zīmols Atrais.lv pieder SIA Nordic Finanse, kas ir Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs un uzņemas atbildību par katru izsniegto aizdevumu. Tā kā kopš, 2005. gada aizdevēja izsniegto aizdevumu apjoms pārsniedzis vairāk, kā 15 miljonus eiro, tas uzskatāms par godīgu un vērā ņemamu aizdevēju.

Aizdevējs piedāvā kredītu no 40 līdz 700 EUR ar atmaksas termiņu no 1 dienas līdz 12 mēnešiem, turklāt atmaksājot aizdevumu 3 dienu laikā, tas tiks piešķirts pilnīgi par brīvu, bez jebkādas procentu vai komisijas maksas.

Atrais.lv aizdevējs

Ātrais ir saņēmis speciālo atļauju (Licence) no patērētāju tiesību aizsardzības centrs, kas dod iespēju sniegt ātros kredītus Latvijas Republikā. Tas nozīmē, ka aizņemoties ātro kredītu no ātrais, Jums nebūs jāuztraucas par slēptiem maksājumiem, negodīgu uzņēmējdarbību un citiem pārkāpumiem pret aizņēmēju (Jums), jo pretējā gadījumā šim aizdevējam tiks atņemta licence, kas liegs sniegt ātros kredītus Latvijas Republikā.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, sazinieties ar Ātrais aizdevēju, kura darba laiks darba dienās no 08:00 līdz 21:00, bet brīvdienās no 9:00 līdz 17:00.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *