Ātrais kredīts

Ātrais kredīts internetā pāris minūšu laikā no populārākajiem Latvijas aizdevējiem. Pirmais kredīts bez maksas ļauj jaunajiem klientiem saņemt ātro kredītu bez procentiem un komisijas maksas. Jūsu kredīta pieteikums tiks apstrādāts dažu minūšu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža.

Kur aizņemties ātro kredītu?

Ātrais kredīts

Aizņemieties ātro kredītu šeit >>

Izvēlies sev piemērotāko, izdevīgāko ātro kredītu sniedzēju un piesaki ātro kredītu internetā. Naudu savā bankas kontā saņemsi dažu minūšu laikā. Salīdzini izdevīgākos piedāvājumus un izvēlies visizdevīgāko ātro kredītu sniedzēja piedāvājumu.

Kas var saņemt ātro kredītu?

Ātro kredītu var saņemt Latvijas iedzīvotāji (gan pilsoņi, gan nepilsoņi) vecumā no 18 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām. Atsevišķi aizdevēji pieprasa darba vietu vai oficiālus ienākumus.

Kas nepieciešams, lai varētu saņemt ātro kredītu?

Jums tikai nepieciešams bankas konts, mobilais telefons un e-pasta kastīte. Bankas konts, kādā no Latvijas bankām (SEB, Swedbank, Nordea, DNB, Citadele vai citā). Mobilais telefons ar aktīvu pieslēgumu (Bite, LMT, Amigo, Tele2 vai cits). E-pastu izveido pats dažu minūšu laikā (Inbox, Gmail, Live vai citur). Jūsu bankas kontā jāatrodas brīviem līdzekļiem vismaz 0.01 EUR, jo jauniem klientiem nepieciešams identificēt savu bankas kontu. Par bankas konta identificēšanu jeb reģistrācijas pabeigšanu lasi zemāk.

Ko nozīmē pirmais kredīts bez maksas?

SMS kredīts internetā

Ja aizdevējs piedāvā pirmo kredītu bez maksas, tad tas nozīmē, ka nebūs jāmaksā ne procenti, ne komisijas maksa. Šis piedāvājums ļauj aizņemties pilnīgi bez maksas – nekādas komisijas, nekādi procenti, nekādi slēpti nosacījumi. Pirmais kredīts bez maksas tiek izsniegts tikai klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi. Aizņemoties atkārtoti būs procenti un komisijas, procenti vai komisija.

Kādas ir ātrā kredīta izmaksas?

Ja pirmais kredīts ir bez maksas, tad Jūsu izmaksas par ātro kredītu būs Eur 0.01. Viens cents būs jāmaksā par bankas konta identifikāciju. Kredīta reģistrācijas maksu (bankas konta identifikāciju) pārskaiti uz banku, kurā Tev ir konts, uz kuru Tu vēlies saņemt kredītu! Šī summa netiks atgriezta atpakaļ. Ja pirmais kredīts bez maksas netiek piedāvāts, tad papildus konta identifikācijai būs jāmaksā procenti par ātrā kredīta izmantošanu. Konta identifikācija jāveic reģistrācijas laikā, bet procenti vai komisijas maksa jāatmaksā ātrā kredīta atmaksas brīdī.

Kāpēc netika izsniegts ātrais kredīts?

Tev tika atteikts ātrais kredīts, ja esi parādnieku reģistros, jo ātro kredītu var saņemt bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām. Esi jaunāks par 18 gadiem vai vecāks par 75 gadiem. Tu neesi atmaksājis iepriekšējo kredītu pie aizdevēja, kurš Tev atteica ātro kredītu. Vēl nav pagājušas 7 dienas kopš iepriekšējā ātrā kredīta atmaksas. Reģistrācijas laikā esi norādījis kļūdainus datus.

Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos, ir svarīgi aizņemties ātro kredītu gudri. Ja plāno aizņemties pirmo reizi, aizņemies pirmo kredītu bez maksas, lai nebūtu lieki jāpārmaksā procentos un komisijas maksās. Ja plāno aizņemties atkārtoti, aizņemies pirmo kredītu bez maksas, jo pirmo kredītu bez maksas izsniedz daudzi Latvijas ātro kredītu sniedzēji.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *