Ātrais kredīts internetā līdz 1000 eiro

Ātrais kredīts līdz 1000 eiro ir pieejams vien dažu minūšu laikā un ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā tikt pie konkrētās naudas summas brīdī, kad tā visvairāk nepieciešama.

Ātro kredītu līdz 1000 eiro piedāvā gan banku, gan arī nebanku aizdevēji, taču, cik ātri un vienkārši tiksiet pie kredīta ir atkarīgs no tā, vai jūs atbilstat aizdevuma saņemšanas nosacījumiem.

Lai saņemtu aizdevumu:

Saņemt ātro kredītu

  • Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam.
  • Jāsaņem regulāri ienākumi, kurus vajadzības gadījumā iespējams pierādīt ar bankas konta izrakstu vai VSAA izziņu. (parasti aizdevēji no bankas pieprasa ziņas par jūsu ienākumiem)
  • Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku sarastā vai kavējis esošos maksājumus.
  • Jums jābūt Latvijas pilsonim vai patstāvīgam iedzīvotājam (ja esat nepilsonis jābūt derīgai uzturēšanās atļaujai)
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī aktīvam mobilā telefona numuram un e-pasta adresei (šis nosacījums attiecas uz tiem, kas vēlas aizņemties no nebanku aizdevēja)

Ja atbilstat iepriekš minētajiem nosacījumiem, kredīta saņemšana jums nesagādās nekādas problēmas un naudu varēsiet saņemt tās pašas dienas laikā. Kredīta saņemšanas laiks ir atkarīgs no jūsu izvēlētā aizdevēja.

Pieteikties ātrajam kredītam iespējams internetā, kā arī sūtot īsziņu, zvanot pa aizdevēja norādīto tālruni vai doties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem visā Latvijā.

Aizņemieties atbildīgi!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *