Ātrais kredīts no 18 gadiem

Latvijas iedzīvotāji no 18 gadu vecuma var saņemt ātro kredītu internetā no vairākiem kredītu sniedzējiem. Ja Tev ir laba kredītvēsture, bankas konts un mobilais tālrunis, Tev tiek dota iespēja saņemt ātro kredītu internetā no 18 gadiem bez maksas.

Pieteikties kredītam:

Ātrais kredīts no 18 gadiem

Pieteikties kredītam var tiešsaistē, nosūtot īsziņu vai zvanot. Visos piedāvātajos gadījumos ir jāveic reģistrācija aizdevēja mājas lapā un jāpabeidz reģistrācija apstiprinot bankas kontu. Bankas kontu var apstiprināt pārskaitot no sava bankas konta Eur 0.01 uz aizdevēja bankas kontu. Bankas konta apstiprināšanas summa ir simboliska un netiek atgriezta atpakaļ Jūsu bankas kontā. Problēmas var rasties tad, ja Jūsu bankas konts ir iztukšots. Tas nav nekas traģisks, ja paskatās uz aizdevēja niecīgajām prasībām, kādas tiek prasītas, lai varētu saņemt ātro kredītu no 18 gadu vecuma. Tās arī ir vienīgās izmaksas, kas skar aizņēmēju, jo pieteikuma iesniegšana, pieteikuma izskatīšana un citas saistītās lietas ir bez maksas.

Kādas ir prasības, lai varētu saņemt kredītu no 18 gadiem

Latvijā ātro kredītu iespējams saņemt no 18 gadu vecuma bez ķīlas, bez izziņas, bez galvojuma un jebkādām prasībām, ja neskaita vecumu un kredīta vēsturi, ko pieprasa jebkurš aizdevējs. Tai pat laikā ir gadījumi, kad tiek izsniegts ātrais kredīts ar sliktu kredīta vēsturi, jo zināms, ka katrs ātrā kredīta pieteikums tiek vērtēts individuāli.

Pirmais kredīts bez maksas arī no 18 gadiem

Pirmais kredīts bez procentiem un komisijas maksas izsaka visu. To piedāvā liela daļa Latvijas aizdevēju un šo aizdevēju skaits tikai pieaug, jo pirmais kredīts bez maksas ir normāla parādība Latvijas īstermiņa kreditēšanā. Pirmā kredīta gadījumā Jums būs jāatmaksā tikai tā naudas summa, kādu aizņēmāties. Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi pie izvēlētā aizdevēja. Tas nozīmē, ka Jūs varat saņemt vairākus pirmos kredītus bez maksas ar nosacījumu, ka katru reizi aizņematies pie cita aizdevēja. Arī pirmais kredīts bez maksas tiek izsniegts no 18 gadu vecuma. Jāatgādina, ka ne visi aizdevēji izsniedz ātro kredītu no 18 gadu vecuma.

Citas prasības, lai varētu saņemt ātro kredītu no 18 gadiem

Tās nav daudz, jo visi Latvijas ātro kredītu sniedzēji cenšas piedāvāt maksimāli ātru, ērtu un izdevīgu ātro kredītu. Daļa ātro kredītu sniedzēju pieprasa darba vietu, lai varētu saņemt ātro kredītu no 18 gadiem. Jums tikai atliek izvēlēties sev atbilstošāko un piemērotāko kredītu sniedzēju.

Aizņemieties atbildīgi, apdomājot kredīta atmaksas iespējas! Noteikti izvēlies pirmo kredītu bez pārmaksas vai citus izdevīgus piedāvājumus, kas sniedz iespēju ikvienam ietaupīt uz ātrā kredīta rēķina.

Komentāri (5)

Ritvars

July 2nd, 2014 at 5:56 pm    


xxxxx nau vairaki krediti no 18 gadu vecuma????????????????

Arnolds

July 3rd, 2014 at 8:20 am    


Noteikti bija liels procents kredītņēmēju, kas nespēja atmaksāt ātro kredītu savos 18 gados…

Aivars

May 10th, 2015 at 11:10 am    


Vajag kreditu rekiniem

Arnolds

May 12th, 2015 at 5:30 am    


Aizņemies atbildīgi!

Elvis

September 16th, 2015 at 8:24 am    


Ir nepieciesams kredit kursu beigsanai ,lai varetu stradat labaku darbu un sanemt lielaku algu!

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *