Ātrais kredīts par latu

Credit24 ir trešais populārākais kredītdevējs Latvijā. Pašlaik, cenšoties piesaistīt jaunus klientus, Credit24 uztur akciju, kuras ietvaros varat paņemt ātro kredītu, par to maksājot vien vienu eiro. Arī tu vari paņemt ātro kredītu, par to maksājot vien eiro. Ātrais kredīts bez maksas vairs nav tik izplatīts, kā agrāk, turklāt pie Credit24 to var paņemt lielākā summā – t.i., līdz 300 eiro parasto 100 bezmaksas eiro vietā.

Kādēļ aizņemties no Credit24?

Saņemt ātro kredītu

Credit24, kā jau minēts, ir trešais populārākais nebanku kredītdevējs Latvijā. Tas piedāvā aizdevumus summā līdz 3000 eiro, kā arī piedāvā akcijas ietvaros paņemt kredītu par eiro. Credit24 akcijas piedāvājums ir īpaši izdevīgs, jo citi kredītdevēji piedāvā aizņemties tikai 1. aizdevumu bez maksas, taču Credit24 piedāvā lata aizdevumus tādā daudzumā, kādā vien vēlaties. Jāpiemetina, ka Credit24 piedāvā aizņemties lielāku summu par eiro, nekā piedāvā citi kredītdevēji ar 1. bezmaksas aizdevumu.

Credit24 nosacījumi

  • Aizdevumu var saņemt Latvijas Republikas pilsoņi no 18-70 gadu vecumam;
  • Lai saņemtu aizdevumu, jābūt regulāriem ienākumiem;
  • Aizdevumi termiņā no 14 dienām līdz 24 mēnešiem;
  • Pieteikties kredītam iespējams internetā, Maxxima veikalos, kā arī Latvijas Pasta lielākajās filiālēs;
  • No Credit24 kredītu varat saņemt pat 15 minūšu laikā.

Aizņemies atbildīgi

Credit24

Credit24 kredīts par latu bez šaubām ir ļoti izdevīgs, taču tieši izdevīgākie piedāvājumi liek mums pirkt tādas preces, kuras mums nevajag, kā arī izmantot tādus pakalpojumus, kurus mēs nevaram atļauties. Lai tas pats nenotiktu ar ātrajiem kredītiem (kuri spēj ļoti ātri un viegli pārvērsties parādos), jāmēģina aizņemties ar prātu un apdomu. Nenostādiet sevi nepatīkamā pozīcijā, kad jāskaidro radiniekiem, kādēļ zvanās nepazīstami numuri, kā arī jādomā, kur ņemt naudu jaunam maksājumam par parādu.

Komentāri (3)

erika

December 9th, 2013 at 8:31 am    


palīdziet mašīnas remontam LŪDZU!!!

Arnolds

December 12th, 2013 at 12:46 pm    


Auto remontu var atrisināt ar Credit24 piedāvājumu par Ls 1.

erika

December 17th, 2013 at 7:25 am    


auto remontam

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *