Ātrais kredīts pensionāriem

Pensionēšanās vecums Latvijas Republikā ir 62 gadi, un sākot ar 2014. gadu tas tiks palielināts par 3 mēnešiem ik gadu, 2024. gadā sasniedzot 65 gadus. Priekšlaicīgi pensionēties var no 60 gadu vecuma, ja apdrošināšanas stāžs sasniedz 30 gadus. Latvijā pensionāru ienākumi ir bēdīgi slaveni ar savu niecīgo apmēru, tādēļ, ja ir mazi ienākumi, bieži vien arī pensionāriem nepieciešami papildus līdzekļi, lai segtu kādus vienreizējus izdevumus, piemēram, zobārsta vai veselības aprūpes pakalpojumu maksu. Līdz ar to arī pensionāri ir starp tiem, kuriem kādā brīdī var kļūt svarīgs ātrais kredīts, un daudzi kredītdevēji piedāvā to saņemt arī pēc pensionēšanās vecuma saņemšanas.

Kas piedāvā ātro kredītu pensionāriem?

Saņemt ātro kredītu

Lai gan daļa kredītdevēju neizsniedz aizdevumus pensionāriem, citi atkal izsniedz kredītu pat 75 gadus vecām personām. Starp tiem, kas izsniedz ātro kredītu pensionāriem, ierindojami sekojošie aizdevēji. Ņemiet vērā, ka daudzi no tiem piedāvā pirmo aizdevumu saņemt bez % maksas – arī pensionāri tādu var saņemt!

  • SMSCredit.lv, Ondo.lv un Vivus.lv – izsniedz kredītu pensionāriem līdz 75 gadu vecumam;
  • Credit24 – izsniedz kredītu līdz 70 gadu vecumam;
  • Ferratum – līdz 75 gadiem.
  • ViaSMS – 70 gadiem;
  • CreditOn – līdz 70 gadiem;
  • OpenCredit – līdz 70 gadiem;
  • Finanza – līdz 70 gadiem;
  • GreenCredit – līdz 70 gadiem.

SMS kredīts

Ko der zināt, ja esat pensionārs, kurš vēlas aizņemties ātro kredītu?

Uz pensionāriem attiecas visi tie paši noteikumi, kas uz pārējiem aizņēmējiem – lai reģistrētos, vajag būt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī personas kodam un e-pastam. Piesakoties aizdevumam, jānorāda savi ikmēneša ienākumi un izdevumi, no kā būs atkarīga maksimālā kredīta summa. Piemēram, ja jūsu ienākumi pēc izdevumiem ir 100 eiro, varēsit saņemt tikai 100 eiro ātro kredītu. Tas tiek darīts, lai nodrošinātu, ka spēsit kredītu atdot, jo ātrais kredīts pēc būtības ir kredīts, kas tiek galvots ar ikmēneša ienākumiem – šajā gadījumā pensiju.

Tāpat jāņem vērā, ka šis aizdevums ir mazākā termiņā nekā citi. Ātro kredītu parasti izsniedz termiņā līdz 30 vai 45 dienām; citi aizdevēji jau būtu uzskatāmi par patēriņa kredīta sniedzējiem. Tādēļ jārēķinās ar to, ka kredītu jums jāatdod ātri, taču vajadzības gadījumā to iespējams arī pagarināt, parasti par 10% no kredīta summas.

Aizņemieties ar mēru

Iespējams, ka ātro kredītu devēji uzticas pensionāriem, jo tiem noteikti ir regulāri ienākumi, taču jāņem vērā, ka viņu galvenais motivators ir peļņa. Aizņemieties atbildīgi, lai ne jums, ne jūsu tuviniekiem nesanāk problēmas vieglprātīgi paņemta aizdevuma dēļ.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *