Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem

Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem, jeb uz vienu gadu ir viens no veidiem kā pavisam īsā laika sprīdī iegūt naudu un nesatraukties par to kā to adot. Viens no izplatītākajiem ātro kredītu termiņiem ir tieši viens mēnesis, tas nozīmē, ka summa, kura konkrētajā brīdī jums bija pietrūkusi jums ir jādabū mēneša laikā, taču ja šo pašu summu izdalītu maksājumos uz 12 mēnešiem viss uztraukums izzustu, jo laika ir krietni vien vairāk un summa, kas jāatmaksā pēc mēneša vairs bažas nerada.

Saņemt ātro kredītu uz 12 mēnešiem

Vieni no populārākajiem kredītu izsniedzējiem Latvijā kas piedāvā ātro kredītu uz 12 mēnešiem ir:

VivusOpenCreditCredit24

  • vivus.lv  – piedāvā aizņemties līdz 1500 Eur un aizdevumu saņemt aptuveni 15 minūšu laikā.
  • opencredit – piedāvā aizņemties līdz 350 Eur, ja tas ir jūsu pirmais aizņēmums no šīs kompānijas vai līdz 1500 Eur ja aizņematies atkārtoti.
  • credit24 – piedāvā aizņemties līdz 4000 Eur, taču ja vēlaties atmaksas maksājumus sadalīt uz 36 mēnešiem, tad tas ir iespējams kopā ar Credit24 aizdevēju.

Saņemt ātro kredītu uz 12 mēnešiem ir tik pat vienkārši un ātri kā saņemt jebkuru citu SMS kredītu. Lielākoties šāda veida kredītu saņemšana prasa vien nepilnu stundu, kas nodrošina jums iespēju tikt pie naudas jebkurā jums izdevīgā brīdī. Lai saņemtu kredītu jums atliek vien izvēlēties sev tīkamāko un piemērotāko aizdevumu izsniedzēju un sekot viņa mājas lapā norādītajiem soļiem un noteikumiem, kas jums jāievēro lai saņemtu naudu. Par laimi šo soļu nav daudz un tas nozīmē, ka jūs veiksmīgi izvairāties no nebeidzamu papīra veidlapu aizpildīšanas vairāku stundu garumā, kā arī jebkurā neskaidrību brīdī varat saņemt palīdzību zvanot pa mājas lapā norādīto informatīvo tālruni.

Lai gan 12 mēneši ir pietiekoši ilgs laiks, lai atmaksātu paņemto aizdevumu un summa, kas jāmaksā ik mēnesi nešķiet vairs tik liela, tomēr ir svarīgi aizņemties, izvērtējot savas iespējas naudu atdot.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *