Atraiskredits ātrais kredīts

Atraiskredits ir jauns ātro kredītu sniedzējs, kas piedāvā izdevīgus nosacījumus, labu apkalpošanu un galvenais – kredītdevēju, pie kura vari saņemt pirmo kredītu bez procentiem. Šajā rakstā apskatīsim atraiskredits.lv piedāvāto ātro kredītu, mēģinot parādīt, kādos gadījumos būtu vērts izvēlēties tieši šo kredītdevēju.

Saņemt ātro kredītu no Atraiskredits

Saņemt ātro kredītu no Atraiskredits

Tikai trīs vienkārši soļi, un Jūs jau varat aizpildīt pieteikumu Atraiskredits kredīta saņemšanai. Izdariet to jau tagad!

Atraiskredits nosacījumi

Lai saņemtu ātro kredītu pie atraiskredits, jābūt LR rezidentam, kam ir regulāri ienākumi un kas nav jaunāks par 21 gadu. Pieteikties kredītam iespējams gan mājaslapā, gan nosūtot īsziņu. Pieteikties kredītam iespējams darbadienās no 8 rītā līdz 5 vakarā. Tātad noteikumi ir tādi paši, kā pie lielākās daļas citu kredītdevēju.

Kāpēc ņemt kredītu pie atraiskredits?

Atraiskredits

Atraiskredits ir izdevīgs kredīts. Pirmo kredītu summā līdz 150 eiro varat saņemt bez procentiem. Kredīts ir pieejams summā līdz 430 eiro, turklāt 430 eiro aizdevumā procentu likmes ir vienas no izdevīgākajām šāda veida aizdevumiem Latvijā. Sliktās puses šim kredītam ir lēnais pieteikums, kā arī neizdevīgais darba laiks, taču labās puses ir tādas, ka kredīts ir izdevīgs un iespējams to saņemt bez procentiem. Kredītu apstrādā 15-30 minūšu laikā, turklāt ir iespējams kredītu pagarināt uz 60 dienām, kredītu atdodot pa daļām. Par tiem, kas nav droši par to, kad un kā kredītu varēs atdot, tātad ir īpaši padomāts.

Pirmais kredīts bez procentiem

Vēl viens iemesls, kāpēc ņemt kredītu no atraiskredits, ir tāds, ka ātro kredītu iespējams saņemt bez procentiem. Tāpēc, ja iepriekš esat ņēmis kādu kredītu no cita pakalpojumu sniedzēja, pie atraiskredits varat saņemt bezprocentu kredītu. Šī paša iemesla dēļ vispār ieteicams meklēt visu laiku jaunus kredītdevējus, tikai pie nepazīstamiem kredītdevējiem rūpīgi jālasa noteikumi, jo bieži noteikumi paredzēs, ka, neatdodot pirmo kredītu laikā, būs jāmaksā ne tikai līgumsods, bet arī “parastie procenti”.

Atbildīga aizņemšanās

Ātrais kredīts ir tikai īstermiņa risinājums finansiālajām problēmām. Ja ātro kredītu ņem biežāk, nekā reizi 3 mēnešos, tad, iespējams, tev jāpārstrādā savs budžets. Ja gadījušās problēmas pie citiem kreditoriem, labāk centies nonākt pie risinājuma ar savu kreditoru, nevis ņem atkal jaunus kredītus.

Aizņemies atbildīgi, un tev nenāksies nožēlot to, ka aizņēmies. Izmanto pirmo kredītu bez procentiem un saņem visizdevīgāko piedāvājumu visā Latvijā. Vienmēr izvērtē savas iespējas kredītu atdot, un lūko, lai kredīta maksājuma summa nepārsniegtu 25% no taviem ikmēneša ienākumiem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *