Ātrie aizdevumi

Ātrie aizdevumi ir ātra un neliela naudas palīdzība cilvēkiem, kuriem ir nepieciešams ātrs aizdevums. Ātrais aizdevums bez ķīlas un galvojuma ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem ir pareizā izvēle, ja vajag naudu jau tagad! Saņemiet savu aizdevumu ar interneta palīdzību jau pavisam drīz, jo ātros aizdevumus iespējams saņemt pāris minūšu laikā.

Saņemt naudu

Tie ir izveidoti tā, lai tos būtu iespējams saņemt ļoti ātri un ērti. Tas arī izskaidro, kāpēc netiek prasīta ķīlas un galvojums. Lai pieteiktos aizdevumam Jums nepieciešams tikai e-pasts, mobilais telefons, bankas konts un citi sīkumi. Jums nebūs jāskaidro, kam šis ātrais aizdevums ir nepieciešams. Jums nebūs jāstāv rindās, lai varētu pieteikt aizdevumu. Pats galvenais ir tas, lai Jums nebūtu izbojāta kredītvēsture.

Kas var saņemt ātro aizdevumu

Lai saņemtu ātro aizdevumu, Jums:

  • ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 vai vairāk gadiem;
  • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību;
  • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Saņemt ātro aizdevumu

Ātrais aizdevums – Jūs visu kontrolējat

Aizdevumu summu un aizdevuma atmaksas termiņu katrs aizņēmējs var izvēlēties pats, kā piemēram, 34 Eur uz 23 dienām. Jūs visu kontrolējat no sava lietotāja profila, kuru iegūsiet uzreiz pēc reģistrācijas. Tie ir ātrie aizdevumi līdz pat Eur  500 un vairāk ar atmaksas termiņu līdz pat 30 dienām. Atmaksas termiņu būs iespējams pagarināt. To varēsiet izdarīt gadījumā, ja nespēsiet atmaksāt visu noteikto summu noteiktajā laikā. Aizdevuma atmaksas termiņu varēsiet pagarināt vienu vai vairākas reizes par 7, 14 vai pat 30 dienām. Ja jutīsiet, ka nespējat atmaksāt ātro aizdevumu bez ķīlas un galvojuma, kā arī pirmajā reizē bez maksas un procentiem, tad viegli atlieciet kredīta atmaksu. Izvēlieties sev vēlamo laiku uz kādu vēlaties atlikt kredīta atmaksu un izdariet to pirms rēķina saņemšanas.

Ātrais aizdevums internetā bez ķīlas

Vispievilcīgākā ātro aizdevumu iezīme ir tas, ka Jums nav nepieciešams nodrošinājums (ķīla). Tie ir nenodrošināti aizdevumi, kas nozīmē, ka Jums ir jāmaksā nedaudz lielāki procenti, salīdzinot ar nodrošinātiem aizdevumiem. Arī aizdevuma atmaksas termiņš ir mazs, sākot no 1 līdz 30 dienām. Jūs varat lūgt pagarinājumu, bet tas ir maksas pakalpojums. Bet vairumā gadījumu, Jūs varat viegli atmaksāt aizdevumu 30 dienu laikā. Jūs varat brīnīties, kā ir iespējams iegūt naudu tajā pašā dienā, jo baņķieriem ir nepieciešama mūžība, lai aizdotu Jums naudu. Bankām vienkārši ir pārāk daudz formalitāšu. Jums ir jāiegādājas veidlapa, jāaizpilda tā un pēc tam tā jāiesniedz. Jums būs jāparūpējas par dokumentiem, kā arī jāiegūst to apliecinājums. Kad ir jāizdara tik daudzas lietas, process noteikti ievilksies.

Aizdevumiem internetā nav tādu formalitāšu. Jums tikai ir jāaizpilda veidlapa un jāinformē aizdevējs, kad Jūs atmaksāsiet aizdevumu. Jums ir jānorāda savs norēķinu konta numurs, kur aizdevējs pārskaitīs naudu. Jums nav nepieciešams iesniegt dokumentus: nekādas sūtīšanas pa faksu vai skenēšanas.  Tas ir iemesls, kāpēc tie tiek dēvēti par ātrajiem aizdevumiem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *