Ātrie kredīti

Ātrie kredīti draudzīgāki vienmēr būs pirmajā reizē, jo aizņemoties pirmo reizi, ātrie kredīti tiek izsniegti par brīvu. Pieteikumu kredītam var iesniegt 7 dienas nedēļā un 24 stundas diennaktī sev ērtā laikā. Izveido lietotāja profilu pie izvēlētā aizdevēja, apstiprini lietotāja profilu un gaidi izvēlētā aizdevēja atbildi par kredīta piešķiršanu. Tev jau ir lietotāja profils pie izvēlētā aizdevēja? Tad autorizējies savā lietotāja profilā un piesaki ātro kredītu, jo reģistrācija jāizpilda tikai vienu reizi.

Ātrie kredīti

Izvēlies sev piemērotāko aizdevēju no Mūsu piedāvājuma, kas dod iespēju aizņēmējam aizņemties izdevīgāk, ātrāk un ērtāk.

Kam tiek izsniegti ātrie kredīti:

Latvijas iedzīvotājiem (gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem)

Vecumā no 18 līdz 75

Bez kavētiem kredīta maksājumiem

Bez pārkāptām parādsaistībām

Kas var saņemt ātro kredītu?

Ātrie kredīti tiek izsniegti dažu minūšu laikā pēc reģistrācijas, konta aktivizācijas un pieteikuma izskatīšanas. Tev būs vajadzīgs telefons, bankas konts ar Eur 0.01 uz tā un e-pasta kastīte. Kredīti tiek izsniegti arī tad, ja Tev ir kredīts citur (bez kavētiem kredītam maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām). Tev var būt tikai viens kredīts pie viena aizdevēja. Jāpaiet 7 dienām, lai varētu pieteikties un saņemt naudu atkārtoti no viena un tā paša aizdevēja.

Svarīgākais aizņēmējiem:

  • Lai saņemtu kredītu, nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums;
  • Jauniem klientiem jāveic konta identifikācija pārskaitot Eur 0.01 uz aizdevēja kontu;
  • Pirmais kredīts bez maksas – atgriez tik daudz naudas, cik paņēmi;
  • Reģistrē tādu bankas kontu, kāds ir aizdevējam;
  • Pārskaitījumu par identifikāciju veic uz tādas pašas bankas kontu;

Lai saņemtu kredītu, nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums, jo tas ir maksimāli vienkāršs, ātrs un ērts kredīts internetā. Ja Tu aizņemies pie aizdevēja pirmo reizi, tad Tev ir jāveic bankas konta identifikācija (reģistrācijas laikā). Tas izmaksās tikai Eur 0.01. Šī nauda netiks atgriezta atpakaļ. Pirmais kredīts bez maksas komentārus neprasa, jo šis piedāvājums ļauj atmaksāt tikai tādu naudas summu, kādu aizņēmējs paņēma. Reģistrācijas laikā jāreģistrē tāds bankas konts, kāds ir aizdevējam. Arī bankas konta identifikācija jāveic uz tādu pašu bankas kontu. Tā nav obligāta prasība, bet tas paātrinās ātrā kredīta saņemšanu, jo pārskaitot naudu no vienas bankas uz citu banku – Tas var aizņemt vairāk laika. Ja nauda tiek pārskaitīta, piemēram, no SEB bankas konta (Jūsu bankas konts) uz SEB bankas kontu (aizdevēja bankas konts), tad pārskaitījums tiek veikts uzreiz. Ātrie kredīti tiek pārskaitīti uz to bankas kontu, kurš tika norādīts reģistrācijas laikā. Reģistrācijas laikā norādi savu bankas kontu! Pie viena aizdevēja reģistrācija un bankas konta identifikācija jāveic tikai vienu reizi. Aizņemoties atkārtoti, ielogojies savā profilā un piesaki kredītu ar pāris peles klikšķiem.

Aizņemies atbildīgi un vērtē savas iespējas atmaksāt kredītu. Ātrie kredīti ir labs risinājums, ja aizņemsies gudri un pārdomāti. Ja aizdevējs piedāvā saņemt pirmo kredītu bez maksas, tad ilgi nedomā un piesaki kredītu, jo šis piedāvājums dod iespēju aizņemties izdevīgi!

Komentāri (1)

maris

February 26th, 2019 at 12:01 pm    


labdien ! ludzu jus pieskirts man aoiznemties 100.00 eiro prieks produtus iegadei

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *