Ātrie kredīti internetā

Šajos finansiāli sarežģītajos laikos nav nekas neparasts, ja cilvēki konstatē, ka viņiem ir pēkšņa naudas krīze un ir nepieciešama neliela palīdzība, lai izturētu līdz nākošajai algas dienai. Šajos apstākļos daudzi apsver pieteikšanos ātrajam kredītam internetā, kuri ir paredzēti kā īstermiņa palīdzības risinājums. Ir daudz zināmu gadījumu, kad ātrie kredīti internetā kādam kļuvuši par slazdiem un tie nav piemēroti ikvienam, bet, ja ir zināma drošība, ka naudu noteiktajā laikā būs iespējams atmaksāt un, ja tie tiek izmantoti saprātīgi, tad šie aizdevumi tiešām var reāli palīdzēt.

Par nelaimi ne visi piedāvātie ātrie kredīti ir vienādi un daži aizdevēji nav tik apzinīgi kā citi. Ir ļoti būtiski, lai ikviens, kas piesakās ātrajam kredītam, būtu drošs, kur viņš iesaistās un pie rokas būtu fakti. Zemāk bez raizēm izvēlies, kādu no aizdevējiem. KreditsSMS mājas lapa piedāvā salīdzināt tikai licencētus Latvijas aizdevējus!

Pieteikties ātrajam kredītam

 Ātrie kredīti internetā

Apsverot, iespēju, kuru aizdevēju izvēlēties kā potenciālu finanšu risinājumu īstermiņa problēmai, ir jāapskata trīs galvenie punkti. Visi cienījami aizdevēji ir licencēti, kuriem ir tiesības sniegt ātro kredītus Latvijas Republikā. Licences cena ir Ls 50 000, bet licences pagarināšana (ik gadu) ir Ls 10 000. Mēs piedāvājam apskatīt un aizņemties tikai no licencētiem aizdevējiem. Izvēlieties aizdevēju KreditsSMS, lai izvairītos no negodīgiem aizdevējiem. Par katru cenu ir jāizvairās no jebkura aizdevēja, kas nav licencēts. Potenciālajiem aizņēmējiem ir jāpārliecinās, ka tie aizdevējam var uzdot šo jautājumu un, ja nepieciešams, pieprasīt pierādījumus.

Kad nespēj laikā atmaksāt ātro kredītu

Diemžēl atsevišķi cilvēki nonāk situācijās, kad nespēj laikā atmaksāt ātro kredītu. Ja tā notiek, tad patiesu satricinājumu var radīt piestādītās kavējuma sodanaudas. Reizēm ir tādi aizņēmēji, kas nonāk parādu spirālē, jo tiem ir jāaizņemas vēl vairāk, lai spētu veikt atmaksu. Aizdevējiem būtu jābūt atklātiem par to, kāds būs soda naudas apmērs par kavētu maksājumu. Noteikumiem jābūt skaidriem un precīziem un aizņēmējiem īpaši skaidri jānorāda soda naudas. Ja kāds nejūtas drošs par to, cik liels ir soda naudas apmērs, tad no aizdevēja vajadzētu izvairīties un griezties pie kāda cita.

Ātrie kredīti ar interneta starpniecību

Cilvēki arvien vairāk sāk izmantot internetu, lai uzzinātu informāciju par finanšu produktiem un bieži vien aizdevēja galvenais mārketinga instruments ir tā mājas lapa. Par laimi tas potenciālajiem aizņēmējiem dod iespēju vienkāršāk novērtēt potenciālo aizdevēju neizejot no mājām. Ir vispārzināms, ka ātrie kredīti ir diezgan dārgs veids kā aizņemties, bet aizņēmējiem tas jāsaprot pašiem. Ja aizdevēja mājas lapā nav pietiekoši izsmeļošas informācijas par gada procentu likmi vai citiem maksājumiem, tad vajadzētu izvairīties sadarboties ar šādu aizdevēju.

Ātrie kredīti internetā ir saistīti ar daudzām negatīvām lietām. Daži cilvēki uzskata, ka ātrie kredīti ir jāizņem no sistēmas, jo tie uzskata šos aizdevumus par līdzekli, ar kuru aizdevēji izmanto cilvēku nepieciešamību pēc finansiālas palīdzības. Bet patiesība ir tāda, ka tie dod vairāk labuma, nekā daži cilvēki ir iedomājušies. Faktiski ātrie kredīti kļūst labāki ik dienas, jo tie mēdz izpildīt finansiālās vajadzības vairāk nekā bankas, kas gandrīz vienmēr pieprasa ķīlu, kuras cilvēkiem ar zemiem ienākumiem nav.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *