Ātrie kredīti no 18 gadiem

Lai pieteiktos kredītam, Tev jāizpilda vienkārša reģistrācija un jāidentificē savs bankas konts. Ātrie kredīti no 18 gadiem tiek pieteikti no lietotāja profila, nosūtot SMS vai zvanot un piesakot ātro kredītu telefoniski. Dažu minūšu laikā pēc Tava pieteikuma saņemšanas kredītu sniedzējs pieņems lēmumu par kredīta piešķiršanu un paziņos Tev.

Pieteikt kredītu no 18 gadiem

Ātrie kredīti no 18 gadiem

Kredīta pieteikšanās veidi ir atkarīgi no izvēlētā aizdevēja. Populārākie pieteikšanās veidi – no lietotāja profila, no mobilā telefona (nosūtot SMS) un zvanot (vienojoties par summu un atmaksas termiņu). Lai izvēlētos sev piemērotāko pieteikšanās veidu un saņemtu ātro kredītu, Tev jāizpilda reģistrācija kredīta sniedzēja mājas lapā. Reģistrācija ir pirmais solis pretī ātram kredītam, kuru sāk izsniegt jau no 18 gadu vecuma.

Bankas konta identifikācija

Lai pieteiktos ātrajam kredītam no 18 līdz 75 gadiem, aizņēmējam ir jābūt mobilā telefona numuram un kontam bankā. Piesakoties kredītam internetā, klientam ir jāaktivizē savs lietotāja profils, pārskaitot Eur 0,01 uz kredītu sniedzēja bankas kontu.

Ja Tev ir 18 līdz 75 gadi, esi Latvijas iedzīvotājs ar nevainojamu kredīta vēsturi bez kavētiem kredīta maksājumiem, tad Tu atbilsti vismaz viena kredīta sniedzēja  prasībām, lai varētu saņemt kredītu. Trīs galvenās prasības, kuras izvirza kredītu sniedzēji – kredīta vēsture, vecums, Latvijas iedzīvotājs. Visi Latvijas kredītu sniedzēji pieprasa lielisku kredīta vēsturi. Vecums var atšķirties atkarībā no izvēlētā aizdevēja. Ātrie kredīti tiek izsniegti Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem (gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem).

Izsniegšanas laiks

Kredītu sniedzēju sauklis „nauda Tavā kontā tikai 15 minūtēs” ir pavisam reāls. Labs piemērs ir SMScredit.lv uzņēmums, kurš 90 procentus no pieteikumiem apstrādā 15 minūšu laikā. Ātrie kredīti no 18 gadiem tiek izsniegti maksimāli vienkārši bez liekiem saņemšanas nosacījumiem. Katrs lietotājs saņem lietotāja profilu, kurā viņam ir pieejams pārskats par visām veiktajām darbībām. Lietotāja profilā pieejams viss, kas saistīts ar ātro kredītu. Tas arī izskaidro, kāpēc ātrie kredīti tiek izsniegti maksimāli ātri un klientam ērti.

Izsniegšanas termiņš

Ātrie kredīti no 18 gadu vecuma tiek izsniegti uz laiku līdz 30 dienām. Atsevišķi kredītu sniedzēji izsniedz ātros kredītus uz ilgāku laika posmu. Kā jau noprotams, ātrie kredīti ir domāti uz neilgu laika posmu nelieliem risinājumiem. Izvērtējot savas iespējas naudu atmaksāt tā, lai netiktu pārkāptas noslēgtās saistības, ātrie kredīti no 18 gadiem var būt ļoti labs īstermiņa risinājums aizņēmējiem, kuri prot aizņemties pārdomāti.

Komentāri (1)

renars

March 7th, 2015 at 1:14 pm    


velos kreditu

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *