Ātrie SMS patēriņa kredīti

Ātrie kredīti jeb SMS kredīti un patēriņa kredīti ir viens no izplatītākajiem un pazīstamākajiem kredītu veidiem Latvijā. Ātrie kredīti savu popularitāti iemantojuši, jo ir ātri un ērti pieejami no jebkuras vietas, kurā atrodaties, turklāt šis kredītu veids piedāvā aizņemties mazas summas uz īsiem periodiem.

Saņemt ātro kredītu

Ātrie kredīti ir izdevīgi gadījumos kad:

  • Steidzami ir nepieciešama neliela naudas summa (no 50 līdz 5000 eiro), kuru varēsiet atdot īsā laika periodā.
  • Elektropreču vai citu sen kārotu lietu iegādei (ātrais kredīts kalpos gandrīz kā līzings)
  • Mazliet pietrūkst līdz algai.
  • Ceļojuma laikā nepieciešam konkrēta naudas summa, kuras konkrētajā brīdī nav jūsu bankas kontā, taču jūs ziniet, ka to vēlāk spēsiet atdot.
  • Ceļojuma vai citu dārgāku pakalpojumu iegādei, kurus nevarat atļauties nopirkt uzreiz, taču spējat atmaksāt ilgtermiņā.

Ātros kredītus piedāvā dažādi aizdevēji, turklāt to piedāvātie aizdevumu nosacījumi mazliet atšķiras, tāpēc pirms aizņēmuma ņemšanas ir svarīgi saprast, kurš no piedāvājumiem ir tieši jums visizdevīgākais un visvairāk atbilst jūsu vajadzībām. Vairāki ātro kredītu izsniedzēji piedāvā dažādas akcijas, kuras izmantojot, ir iespējams iegūt ļoti izdevīgus aizdevuma nosacījumus un bieži vien pat aizdevumu bez maksas.

Ātrā kredīta saņemšana neaizņem vairāk par 1 stundu, turklāt jums nav jādodas uz kāda uzņēmuma biroju, lai pieteiktu šo kredītu, jo visu ir iespējams izdarīt internetā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *