Ātro kredītu cenas

Kredīti, naudaNav nekāds noslēpums, ka ātro kredītu cenas mēdz būt krietni vien augstākas, kā kredītiem, kuri tiek ņemti ilgtermiņā, taču valstī notiekošais liecina par to, ka situācija varētu mainīties. Saeimas deputātu gatavotais likumprojekts par ātro kredītu cenām, jau nonācis izskatīšanā, kā arī pieņemti grozījumi patērētāju tiesību aizsardzības likumā, kas paredz konkrētu kopējo kredīta izmaksu slieksni.

Nonākot finansiālās grūtībās, kuru risināšanai nāktos aizņemties kādu no ātrajiem kredītiem, vairs nebūs jāuztraucas, ka kāds no ātro kredītu izsniedzējiem varētu piedāvāt neadekvāti augstu cenu un pietiekami neizpētot piedāvājumu nāktos pārmaksāt. Ikvienam Latvijā reģistrētam aizdevējam, būs jāievēro jaunā cenu politika, kā rezultātā vairākiem aizdevējiem varētu nākties samazināt esošo piedāvājumu cenas.

Lai gan noteikts ātro kredītu cenu slieksnis, konkrētajās robežās aizdevēji var variēt ar savu piedāvājumu cenām un rīkot dažādas atlaides un akcijas, tāpēc pirms aizņemšanas vēl aizvien noder aizdevēju piedāvājumu salīdzināšana, kas ļauj ietaupīt vēl vairāk un izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu.

Pirms aizņemšanās noteikti izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizdevumu, pat gadījumā, ja jums pieejams bezmaksas jeb bezprocentu aizdevums, jo nokavējot aizdevuma atmaksas termiņu, tāpat var nākties pārmaksāt. Lai gan aizdevēji pirms kredīta piešķiršanas izvērtē jūsu maksātspēju, atbildīga aizņemšanās vienmēr šo procesu padara drošāku un ļauj atrisināt finansiālās problēmas, bez liekas aizķeršanās.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *