Ātrs kredīta aizdevums no 18 gadiem

Ja radušies neplānoti izdevumi un vajadzīgs ātrs risinājums, viena no iespējām ir ātrie kredīti, kas ir ērta un ātra izdevība tikt pie nepieciešamās naudas summas. Tie pieejami Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kas sasnieguši 18 gadu vecumu. Jāpiebilst gan, ka tādu aizdevēju, kas izsniedz ātros kredītus tikko pilngadību sasniegušiem jauniešiem, ir salīdzinoši maz. Liela daļa aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā sākot ar 20 gadu vecumu. Tas saistīts ar atbildīgas kreditēšanas praksi, par ko vienojušies liela daļa aizdevēju.

Aizdevējs katru pieteikumu izvērtē individuāli. Ja rodas šaubas par kredītņēmēja maksātspēju, var tikt piedāvāta mazāka aizdevuma summa, palielināta procentu likme vai kredīta piešķiršana var tikt atteikta.

Nenoliedzami ātrie kredīti sniedz dažādas priekšrocības

Aizņēmums

Piemēram:

  • Kredītam var pieteikties internetā, nereti pieejams arī SMS kredīts un iespēja kredītu noformēt tuvākajā pasta nodaļā vai lielveikalā;
  • Ātrie aizdevumi pieejami praktiski jebkurā laikā;’
  • Nepieciešamības gadījumā iespējams pagarināt atmaksas termiņu uz sev vēlamo laiku vai paņemt kredīta brīvdienas;
  • Ātrais kredīts internetā tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma, kā arī izziņu iesniegšanas

Kas nepieciešams, lai noformētu kredītu?

Lai iegūtu aizdevumu, jāatbilst vairākām prasībām. Kredītņēmējam:

  • Jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam;
  • Jāatbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam;
  • Nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības pie cita aizdevēja;
  • Jābūt ar regulāriem un pietiekamiem ienākumiem, kas ļaus atmaksāt aizdevumu

Vispirms jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā, norādot visus prasītos datus. Pēc reģistrācijas jāpārskaita viens eiro cents uz aizdevēja bankas kontu. Tas vajadzīgs drošības nolūkos, lai kredītdevējs pārliecinātos par norādīto datu atbilstību.

Pēc veiksmīgas reģistrācijas vari pieteikties kredītam. Pēc pieteikuma izskatīšanas aizdevējs pieņem lēmumu un kredītņēmēju informē ar mobilā tālruņa starpniecību – SMS veidā.

Aizdevumam vari pieteikties jebkurā Tev ērtā laikā, taču pieteikuma izskatīšana un kredīta piešķiršana notiek aizdevēja darba laika ietvaros. Labā ziņa ir tāda, ka klientu ērtībām liela daļa kredītdevēju strādā gan nedēļas nogalēs, gan arī svētku dienās. Tas nozīmē, ka ātrie kredīti pieejami praktiski vienmēr, kad vien tas nepieciešams.

Lai arī ātrie aizdevumi no 18 gadiem nav tik izplatīti, tomēr atrast risinājumu nav arī neiespējamā misija.  Ieskaties aizdevēju piedāvājumos un izvēlies piemērotāko!

Kādēļ svarīgi aizņemties atbildīgi?

Ātrie aizdevumi ir laba, mūsdienu prasībām atbilstoša iespēja, turklāt – pieejama sākot jau no 18 gadu vecuma. Tomēr svarīgi paturēt prātā, ka tā ir arī atbildība, tādēļ ļoti svarīgi izvērtēt gan kredīta nepieciešamību, gan savas iespējas to atmaksāt noteiktajā termiņā.

Situācijā, kad ātrais kredīts internetā netiek atmaksāts laikus, aizdevējs ir tiesīgs nodot lietu parādu piedziņas kompānijai, kā arī publicēt personas datus parādnieku reģistrā. Sabojāta kredītvēsture, savukārt, var ierobežot iespējas saņemt aizdevumus nākotnē.

 

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *