Bezprocentu maksas aizdevumi jauniešiem

Tieši jauniešiem jau vēsturiski ir piederējušas visradošākās un efektīvākās idejas, kuras pareizi liekot lietā iespējams radīt strauji augošus un peļņu nesošus biznesus, uzlabot mūsu ikdienas dzīvi, vai izzināt pasauli atrodoties te pat Latvijā, taču parasti visas šīs idejas apstājas brīdī, kad to realizēšanai nepieciešams finansējums.

Lai jaunieši varētu attīstīties un radīt lietas, kas vēlāk būtu noderīgas mums visiem, daži no aizdevējiem ir gatavi izsniegt bezmaksas kredītus jauniešiem, lai sniegtu tiem pirmo atspēriena soli savu izdeju īstenošanai. Tas nenozīmē, ka kredīts tiks dāvināts! Bezmaksas aizdevums nozīmē to, ka būs jāatmaksā tikai pamata summa – bez procentiem par kredīta izmantošanu.

Pirmais kredīts bez procentu maksas?

Saņemt ātro kredītu

Lielākā daļa nebanku kreditoru saviem klientiem piedāvā aizņemties pirmo reizi bez procentu maksas, respektīvi, aizņemoties 300 eiro, klientam pēc 30 dienām būs jāatdod tieši tā pati summa. Tomēr vai tas tiešām nozīmēs to, ka kredītņēmējam nebūs jāmaksā vairāk? Lielākajā daļā gadījumu tas, protams, tā nav, jo kreditori mēdz piestādīt dažāda veida papildus izmaksas, kas var nebūt lielas, bet tomēr var ietekmēt kredītņēmēja lēmumu. Šajā gadījumā jāpievērš uzmanība tādam nosacījumam kā kredīta kopējās izmaksas jeb gada procentu likme (GPL), kurā papildus ikmēneša maksājumu procentu likmēm tiek iekļauta arī:

  • Komisijas maksa par kredīta noformēšanu;
  • Maksa par bankas konta atvēršanu un uzturēšanu;
  • Citi maksājumi, kas kredītņēmējam jāmaksā saskaņā ar kredīta ņemšanas līgumu.

Gada procentu likme visā Eiropā, tajā skaitā arī Latvijā, tika ieviesta ar mērķi aizsargāt patērētājus no dažāda veida slēptajām izmaksām, ko kādu laiku atpakaļ, kad ātro kredītu nozare netika pietiekami labi regulēta, kreditori mēdza izmantot ļaunprātīgi, sākumā norādot, ka kredīts tiks piešķirts bez maksas, bet pēc tam piestādot rēķinu par dažādām ar kredītu noformēšanu saistītām lietām. Gada procentu likme šobrīd obligāti ir jāuzrāda visiem kreditoriem, jo tā ļauj kredītņēmējiem pieņemt informētu lēmumu par aizņemšanos pie konkrēta kreditora. GPL analīze ļauj izvērtēt, kurš aizdevums ilgtermiņā būs izdevīgākais, tādēļ tai būtu nepieciešams pievērst uzmanību.

Bez ķīlas un galvojuma

Aizdevumi tiek izsniegti bez ķīlas un galvotāja, taču tā kā tie ir nelieli īstermiņa kredīti, to atmaksas termiņi nav gari un aizdevums jāatgriež vienā vai vairākos nelielos maksājumos 30 dienu līdz 1 gada laikā.

Cik daudz var aizņemties pirmajā reizē

SMS kredīts internetā

Jauniešiem pieejamo aizdevumu summas svārstās no 100 līdz pat 1000 EUR, kas bieži vien var labi kalpot, kā pats pirmais solis, kura turpinājums ir tālāk investīciju meklēšana.

Jauniešu idejas palīdz realizēt vairāki biznesa inkubatori, kas jauniešus nodrošina ar bezmaksas telpām, grāmatvedības un juridisko palīdzību, kā arī konsultācijām, kas ārpus inkubatora telpām sastāda pietiekoši lielus izdevumus, līdz ar to šāds neliels īstermiņa aizdevums, var būt pilnīgi pietiekošs, pirmajiem soļiem uz idejas īstenošanu.

Aizdevēji gan uzsver, ka ikvienam jaunietim ir jārēķinās ar to, ka aizdevums ir jāatdod noteiktajā termiņā, līdz ar to pirms aizdevuma noformēšanas ir jāpārliecinās, ka aizdevumu spēsiet atgriezt laikus.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *