Biežāk uzdotie jautājumi par Credit24

Pēdējo gadu laikā pieprasījums pēc patēriņa kredītiem ir būtiski palielinājies. To var izskaidrot ar to, ka šo pakalpojumu ir sākuši piedāvāt arī nebanku kreditori, kā Credit24, ļaujot patērētājiem iegūt papildus kredītu līdzekļus internetā un ne tikai nepieciešamības gadījumā ērtākā un ātrākā veidā. Par vienu no būtiskākajām šī aizdevuma veida priekšrocībām var minēt to, ka tas lielākajā daļā gadījumu tiek izsniegts bez nodrošinājuma (ķīla, galvojums), un patēriņa kredītu var izmantot dažādiem mērķiem. Līdz ar šī aizdevuma veida pieaugošo popularitāti, apskatīsim jautājumus, ar kuriem visbiežāk var saskarties patērētājs un kas var ietekmēt lēmuma par konkrētā kredīta veida pieņemšanu.

Cik lielu naudas summu var aizņemties un kā tam pieteikties?

Credit24

Credit24 saviem klientiem piedāvā patēriņa kredītu līdz 4000 eiro un kredīta pieteikuma anketas var aizpildīt:

  • Credit24 mājaslapā, reģistrējoties tajā un norādot visu nepieciešamo informāciju;
  • Lielākajās Latvijas Pasta nodaļās, uzrādot personu apliecinošus dokumentus un norādot savu bankas konta numuru;
  • Maxima veikalu informācijas centros, kur arī nepieciešams uzrādīt derīgu pasi vai identifikācijas karti un savu bankas konta numuru.

Kāds ir kredīta atmaksas termiņš?

Credit24 noteiktais maksimālais kredīta atmaksas termiņš ir 36 mēneši, tomēr katrs klients individuāli var izvēlēties, cik lielu summu un uz cik ilgu laiku vēlas aizņemties.

Kā tiek noteikts kredīta procentu likmju lielums un tas, cik liela naudas summa tiks piešķirta kredītņēmējam?

Credit24 speciālisti, apskatot katru kredīta pieteikuma anketu, izvērtē cilvēka vecumu, kredītvēsturi, ienākumu lielumu, tādēļ aizdevuma summa un procentu likmes tiek noteiktas individuāli, pielāgojoties katra kredītņēmēja situācijai.

Kādas ir papildus izmaksas, aizņemoties patēriņa kredītu?

Credit24 saviem klientiem piedāvā patēriņa kredītu bez komisijas maksas par tā izsniegšanu, kā arī bez dokumentu noformēšanas maksas. Visas izmaksas, kas ir saistītas ar kredīta ņemšanu, ir iekļautas un aprakstītas kredīta līgumā, tādēļ ar to vienmēr būtu nepieciešams iepazīties pirms tā parakstīšanas. Kā maksas pakalpojumus Credit24 saviem klientiem piedāvā:

  • Mainīt sākotnēji noteikto ikmēneša maksājuma datumu – tas klientiem izmaksās 5 eiro;
  • Nonākot grūtībās veikt ikmēneša kredīta maksājumu, izvēlēties pakalpojumu – maksājuma brīvdienas, kas ļauj atlikt maksājuma veikšanu uz vēlāku laiku. Šī pakalpojuma cena ir 20 eiro.
Vai ir iespējams atmaksāt patēriņa kredītu pirms noteiktā laika?
  1. Credit24 klientiem ir iespēja gan veikt ātrāk ikmēneša kredīta maksājumus, gan arī atmaksāt visu aizdevuma summu pirms termiņa.
  2. Credit24 – atbildīgs aizdevējs, kas neļauj klientiem uzņemties pārāk lielas kredītsaistības
  3. Credit24 jau sākotnēji sevi pozicionē kā ļoti atbildīgu aizdevēju, jo atšķirībā no citiem kreditoriem tas ļauj saviem klientiem vienlaikus aizņemties tikai 1 aizdevumu – tas nozīmē, ka, pirms būs atdots pirmais aizdevums, klientam jauns netiks piešķirts. Tāpat aizdevējs nepiedāvā iespēju palielināt aizdevuma summu, kas liecina par atbildīgu kreditēšanas praksi.

Pirms aizņemieties, izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *