Bino.lv ātrais kredīts bez komisijas maksas

Negaidītas finansiālas problēmas var skart jebkuru no mums. Lai ar tām tiktu galā ir dažādas alternatīvas, tomēr mūsdienās cilvēki arvien vairāk izmanto ātro kredītu iespējas, jo tas ļauj iegūt nepieciešamos līdzekļus ļoti ātri un ērti, vienkārši aizpildot kredīta pieteikuma anketu internetā. Nebanku kreditori saviem jaunajiem klientiem parasti piedāvā iespēju aizņemties pirmo reizi bez maksas, bet Bino.lv saviem jaunajiem un esošajiem klientiem šovasar piedāvā revolūciju – Bino.lv ātrais kredīts visu vasaru tiks piešķirts bez komisijas maksas! Ko tas nozīmē?

Aizdevums bez komisijas maksas – kā tas strādā?

Bino SMS kredīts

Komisijas maksa ir procentu likme, ko aizdevējs nosaka katram kredītņēmējam par piešķirtā aizdevuma izmantošanu. Ātro kredītu gadījumā šī komisijas maksa ir atkarīga gan no tā, kāda ir aizdevuma summa, gan arī termiņš. Bino.lv ātrais kredīts bez komisijas maksas nozīmē to, ka Bino.lv neuzliek procentu likmi par aizdevuma izmantošanu – ja kredītņēmējs piesakās aizdevumam 300 eiro apmērā, pēc 30 dienām viņam būs jāatdod tie paši 300 eiro. Atšķirībā no citiem kreditoriem, Bino.lv šovasar  (2017. gads) laika posmā no 10. aprīļa līdz  31. augustam 100% atlaidi komisijas maksai piemēros arī tiem kredītņēmējiem, kas būs atdevuši pirmo aizdevumu un aizņemsies atkārtoti. Lai saņemtu šādu atlaidi ātrajam kredītam, kredītņēmējam ir jākļūst par Bino.lv klientu laika posmā no 10. aprīļa līdz 15. maijam.

Kā kļūt par Bino.lv klientu?

Apskatīt kredīta aizdevējus

Bino.lv reģistrēšanās process ir vienkāršs:

  • Ir jāieiet Bino.lv mājaslapā;
  • Jānorāda, cik liels aizdevums un uz cik ilgu laiku, ir nepieciešams;
  • Jāaizpilda kredīta pieteikuma anketa, norādot informāciju par sevi, tālruņa numuru, e-pasta adresi, ikmēneša ienākumu un izdevumu līmeni;
  • Jāpārskaita reģistrācijas jeb konta aktivizācijas maksa 0,01 eiro apmērā, lai Bino.lv kredīta speciālisti var pārliecināties par norādītā bankas konta pareizību;
  • Jāgaida kredīta pieteikuma apstiprinājums, kas tiek sniegts aptuveni 15 minūšu laikā pēc reģistrācijas maksas saņemšanas.

Izpildot šos soļus, kredītņēmējs vienlaicīgi piesakās Bino.lv ātrajam kredītam un arī reģistrējas sistēmā. Reģistrēšanās procesā katram kredītņēmējam tiek izveidots savs lietotāja profils, kurā var sekot līdzi informācijai par savu aktīvo kredītu, kad tas jāatdod, nepieciešamības gadījumā pagarināt kredīta atmaksas termiņu un tamlīdzīgi. Pirmais kredīts ir bez bezprocentu – jāatmaksā tikai pamata summa. Aizņemoties atkārtoti, reģistrācijas process nebūs jāatkārto – kredītņēmējs var ieiet savā profilā un aizpildīt jaunu kredīta pieteikuma anketu.

Kāpēc izvēlēties Bino.lv?

Bino.lv ir viens no lielākajiem nebanku aizdevējiem Latvijā, kas jau ir ieguvis plašu klientu klāstu. Bino.lv ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, kas atbalsta godīgas kreditēšanas principus, tādēļ katrs kredītņēmējs var būt pārliecināts gan par godīgu nosacījumu ievērošanu, gan par savu personisko datu aizsardzību.

Aizņemties ātro aizdevumu bez maksas

Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas Bino.lv kredītu atmaksāt laikā!

Komentāri (1)

Bino

May 9th, 2017 at 10:55 am    


Iesaku aizņemties līdz 15. maijam, tad būs visi kredīti bez procentiem visu vasaru !

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *