Budžeta plānošana

Jūs jau atkal sērfojat Internetā, meklējot ātro kredītu aizdevējus, lai gan iepriekš apsolījāt to vairs nekad nedarīt? Vai Jūs plānojat savu budžetu? Un cik daudz pūles un centienus Jūs esat ielicis, lai sasniegtu savus mērķus? Neveiksmes, arī finansiālas, pamatā ne vienmēr var vainot sliktu plānu; dažkārt gadās neparedzētas situācijas, kas satricina un izjauc jebkuras ieceres. Ja Jūs jau atkal meklējat, kur aizņemties un tādā veidā vēlaties stabilizēt savu finansiālo stāvokli, svarīgi saprast, kur tad īsti aizplūst Jūsu nauda. Ja jau esat izstrādājis sava budžeta plānu, svarīgi rūpīgi un vairākas reizes to pārskatīt un uzlabot, lai Jūs maksimāli efektīgi varētu kontrolēt savus līdzekļus.

Aizņemšanās

Iekrājumu veidošana

Ja klienta iesniegtā prasība pēc kredīta tikusi atzīta par nederīgu, tas paņems gan laiku, gan pūliņus. Tāpēc izvērtējiet, kuri no Jūsu plāniem attiecībā uz naudu ir patiešām vērtīgi. Bez tam, mēs iesakām veidot iekrājumus pensijas vecumam, vai arī iekrāt naudu bankas kontā neparedzētiem izdevumiem.

Jūsu mērķi

Uzstādiet sev konkrētus mērķus ar vēlmi tos patiešām sasniegt. Protams, jāatzīst, ka nekad neko nevar zināt, un mēdz gadīties, ka Jūsu bankas konts nespēj “panest” visus iecerētos tēriņus. Tāpēc, ļoti iespējams, Jūs esat nolēmis vērsties pie aizdevēja, SMS kredīta.

Turpinot par budžetu

Nebaidieties no pārmaiņām, veltiet tam laiku! Sliktus ieradumus nav tik viegli atmest. Ja Jūsu problēma ir pārlieku lieki tēriņi, ļoti straujas izmaiņas var padarīt visu vēl sliktāku. Ir svarīgi, lai Jums vienmēr būtu plāns, kā rīkoties ar savu naudu. Bez tam , mācieties no savām kļūdām! Iekārtojiet pierakstu blociņu, kurā pierakstāt gan savus veiksmīgos, gan neveiksmīgos tēriņus – tādā veidā Jūs varēsiet analizēt, kā rīkojaties ar naudu. Vai Jūs vairāk tērējat noteiktos gada mēnešos, vai arī problēmas ar tēriņiem gadās ik mēnesi? Kāds ir šo problēmu cēlonis? Un kā es tiku ar to galā? Kāds bija rezultāts? Ir svarīgi precīzi plānot un kontrolēt savus izdevumus. Kad Jūs sāksiet arvien vairāk izvairīties no kļūdām, ko iepriekš esat pieļāvuši, Jūsu materiālā situācija kļūs arvien stabilāka. Jo mazāk naudu Jūs aizņemsieties, jo vairāk naudas Jums būs.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *