Budžets

Sekojiet paradumiem, ko pieņēmuši paštaisīti “bagātnieki”. Jums ne tikai būs vairāk naudas no tiem pašiem ienākumiem, bet Jūs varēsiet viegli pārvaldīt savas finanses. Paštaisītie miljonāri veido savu bagātību, paliekot konsekventi un nepārtērējot savu budžetu.

Nauda

  • Viņi izveidot budžetu un pieturas pie tā. Ne tikai viņi paši ir atbildīgi par iztērēto naudu, viņi paši vēro savu naudas plūsmu. Viņi nekad neignorē savu budžetu. Tas ir bieži jāpārskata un jāuzlabo, kā nepieciešams.
  • Tie nostāda mērķus. Īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa mērķi tiek noteikti un pārvaldīti. Viņi nedomā tikai par šo mēnesi. Dzīvošana no algas līdz algai neļauj personai plānot savu nākotni. Paštaisītie bagātnieki to ņem vērā.
  • Viņu dzīvesveids ir mērens. Viņiem nav greznas mājas vai automašīnas ar lieliem maksājumiem un dārgu uzturēšanu. Viņu nauda tiek tērēta saprātīgi un to vajadzības un vēlmes tiek aprēķinātas pēc to pieejamības nevis tā, kas pieder kaimiņiem.
  • Konsekvents dzīvesveids. Luksusa preces bieži tiek aizmirstas. Ir iespēja šad tad doties atvaļinājumā, bet netiek izvēlētas greznas viesnīcu istabas vai citi grezni pirkumi. Viņi nepārvācas uz jaunu dzīvesvietu pēc sirds patikas un iegādājas jaunu automašīnu tikai tad, kad tas nepieciešams un viņi bieži vien ir precējušies ar to pašu laulāto visu dzīvi.

Ja Jūs vēlaties mainīt savas finanses, lai tās līdzinās bagāto maciņiem, Jums būs jānosprauž stingri mērķi un jākoncentrējas uz to sasniegšanu. Uzmanieties no lietām, kas var novest Jūs no ceļa. Vai došanās uz kafejnīcu pārvēršas par iknedēļas vai ikdienas ieradumu? Vai Jūs varat uzstādīt atgādinājumu telefonā, kas brīdinātu Jūs katru dienu, lai Jūs neiegādātos dārgu kafiju? Rutīna ir laba, ja vien tā ir piepildīta ar pozitīvām darbībām. Atalgojiet sevi, uzstādot mobilā telefona atgādinājumu par to, ka “šodien ir tā diena”, kad Jūs varat doties uz kafejnīcu, jo esat nopelnījis to veselu mēnesi izvairoties no došanās uz kafejnīcu.

Ja redzat, ka Jūsu kredītkartes ikmēneša maksājumi arvien vairāk pieaug, papētiet savas finanses un izziniet, kādēļ tas tā ir. Ātro kredītu izmantošana ir lielisks budžeta nelīdzsvarotības izraisītājs. Lai cik grūti nebūtu risināt savas finanšu problēmas, vēl grūtāk ir skatīties Jūsu budžetu strauji sarūkam. Izveidojiet jaunus ieradumus, sekojiet rutīnai, apbalvojiet sevi par labi padarītu darbu un dzīvojiet mēreni to ērtību ietvaros, ko sniedz Jūsu ienākumi.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *