Credit24 patēriņa kredīts

Credit24 ir aizdevējs, kurš nepārtraukti papildina savu piedāvājumu klāstu un attīsta jau esošos piedāvājumus. Credit24 patēriņa kredīti ir plaši pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam, jo tos pavisam vienkārši iespējams noformēt gan internetā, gan arī dodoties uz lielākajiem veikalu tīkla Maxima veikaliem un Latvijas Pasta nodaļām.

Credit24

Credit24 patēriņa kredītu iespējams noformēt 50 līdz 4000 eiro apmērā, izvēloties atmaksas termiņu no 1 līdz 36 mēnešiem (3 gadiem), turklāt pretēji citu aizdevēju izstrādātajiem noteikumiem, šis aizdevējs piešķir kredītu arī jauniešiem, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu un atbilst pārējām kredīta saņemšanas prasībām.

Daudziem jauniešiem, kuri studē un dzīvo pastāvīgi, nākas saskarties ar finansiālām problēmām, kuras bieži vien iespējams risināt vien ar patēriņa kredīta palīdzību, tāpēc Credit24 piekopj atšķirīgu kredītu politiku izsniedzot izdevumus nevis no 20 bet gan no 18 gadu vecuma, ar noteikumu, ka jaunietis strādā un saņem regulārus ienākumus, kuri ļautu atmaksāt aizdevumu bez liekām problēmām.

Lai saņemtu patēriņa kredītu, gan jauniešiem, gan ari citu vecuma grupu pārstāvjiem ir jāatbilst aizdevēja izveidotiem noteikumiem.

Credit24 noteikumi aizdevuma saņemšanai:

Personai jābūt:

  • vecumā no 18 līdz 70 gadiem,
  • Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgam iedzīvotājam ar derīgu beztermiņa uzturēšanās atļauju (valsts piešķirtu personas kodu)
  • Regulāru ienākumu saņēmējam,
  • Ar pozitīvu kredītvēsturi, un bez kavētiem pašreizējiem maksājumiem,
  • Izveidotam bankas kontam kādā no Latvijas bankām, aktīvam mobilā tālruņa numuram, kā arī e-pasta adresei.

Ja neatbilstat kādam no šiem noteikumiem, tad pēc aizdevuma pieteikuma aizpildīšanas visticamāk, jūs saņemsiet īsziņu ar aizdevuma noraidījumu, taču jāņem vērā, ka aizdevējs katru klienta situāciju izvērtē individuāli un jums var tikt piedāvāts cits aizdevuma variants vai īpaši aizdevuma nosacījumi.

Atbilstot visiem iepriekš minētajiem nosacījumiem, jūs pavisam ātri un bez jebkādām problēmām varēsiet saņemt aizdevumu un nauda uz jūsu bankas kontu tiks pārskaitīta 15 minūšu laikā no aizdevuma apstiprinājumu brīža.

Lai gan pieteikšanās aizdevumam ir vienkārša un neprasa īpašas priekšzināšanas, tomēr pirms šo darbību veikšanas būtu vērts ņemt vērā pāris ieteikumus.

  • Kļūdainas datu ievades dēļ, kredīta piešķiršana var kavēties, vai pat varat saņemt aizdevuma atteikumu, tāpēc vienmēr pārbaudiet vai visi jūs personas dati ir norādīti precīzi.
  • Kredīta summu un atmaksas termiņu izvēlieties, vadoties pēc savām finansiālajām iespējam nākotnē.
  • Lai nerastos liekas problēmas, ikviens maksājums ir jāveic laikus. Ja radušas finansiālas grūtības un saprotat, ka kredīta atmaksu nespēsiet veikt iepriekš noteiktajā termiņā, jau laicīgi vajadzētu sazināties ar Credit24 un vienoties par maksājuma termiņa pagarināšanu vai kādu citu risinājumu esošajai situācijai, tādā veidā izvairoties no nepatīkamām parādsaistībām un sabojātas kredītvēstures.
Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *