Credit24 svētku akcija 2015. gada beigās

Ietaupi līdz pat 46% kopā ar Credit24.

Credit24

Tātad ja jūs esat nonācis īslaicīgās finansiālās grūtībās, tad Credit24, ir viens no vislabākajiem un vienkāršākajiem veidiem kā no šīm grūtībām izķepuroties.

Bieži vien ir situācijas, kad klients nespēj laicīgi atdot naudu un tas var gadīties ikvienam no mums. Tieši tāpēc Credit24 ir pretimnākošs un saviem klientiem piedāvā lielisku iespēju pagarināt parāda apmaksas laiku. Šī summa ir neliela un ir lielisks veids kā pagarināt laiku līdz jūsu patreizējā finansiālā situācija būs nostabilizējusies un jūs būsiet spējīgs apmaksāt aizdevumu.

Vēl mazliet informācija par to, kas notiek un kā pareizi rīkoties, ja jums ir tik lielas finansiālās grūtības, ka pat nav iespējams pagarināt aizņemto summu. Pirmkārt, nekas slikts jau nav noticis un nav pamata satraukumam. Sliktākais, ko darīt šajā situācijā ir vienkārši nelikties ne zinis. Šādai rīcībai ir bēdīgas sekas. Saistību nepildīšanas gadījumā var tikt uzsākts kriminālprocess un kredītiestādei nāksies vērsties tiesā, jūsu konts var tikt bloķēts un diemžēl pēc garas tiesāšanās, jums nāksies apmaksāt pilnu aizņēmuma summu plus tikpat daudz vēl procentos kā arī soda naudu. Taču ar to tas viss diemžēl nebeidzās, jo tiesas, advokāta un arī prokurora izdevumi, kā vainīgajai pusei, jums būs jāsedz. Lai izvairītos no tik nepatīkamas situācijas, Credit24 iesaka sazināties un izklāstīt savu situāciju. Credit24 izskatīs katra klienta finansiālo stāvokli individuāli un piedāvās visdažādākos risinājumus tā, lai abas puses gan kredīta ņēmējs, gan arī kredīta devējs gūtu abpusēju labumu no vienošanās. Secinājums ir sekojošs, aizņemies atbildīgi un kārtīgi apdomā savas iespējas apmaksāt aizņemto summu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *