CreditON lojalitātes programma

CreditON lojalitātes programma ir pārtraukta! Sekojiet akciju jaunumiem, lai uzzinātu var jaunākajiem CreditON un citu aizdevēju piedāvājumiem!

CreditONNu jau visi ir pieraduši pie tā, ka ir iespēja saņemt pirmo kredītu bez maksas un tas ir pat ļoti izdevīgi, taču ko darīt kad rodas nepieciešamība aizņemties naudu vēlreiz, vai tiešām atkal jāmaina aizdevējs un jāmeklē nākošais kredīts bez maksas?

Kredītu izsniedzējs CreditON ir viens no aizdevējiem, kas ir padomājis par to, lai arī tiem kas jau ir aizņēmušies naudu un plāno to darīt atkārtoti būtu iespēja saņemt īpaši izdevīgus piedāvājums. CreditON lojalitātes programma ļauj saņemt dažāds atlaides klientiem, kuri pie šīs kompānijas griežas atkārtoti.

CreditOn lojalitātes programma sastāv no vairākām lojalitātes pakāpēm pateicoties kurām klientiem ir iespējams ne vien saņemt izdevīgu aizņēmumu, bet arī atdot mazāk nekā tas aizņēmies līdz ar to arī nopelnot.

Lojalitātes programma piedāvā:

  • 2. reizi aizņemoties – Jums ir iespēja saņemt slepeno akcijas kodu, kas piešķir 20% atlaidi komisijas maksai
  • 3. reizi aizņemoties – ir iespēja saņemt slepeno akcijas kodu, kas piešķir 25% atlaidi komisijas maksai
  • 4. reizi aizņemoties – automātiski tiek piešķirta 5% atlaide komisijas maksai
  • 5. un 6. reizi aizņemoties – automātiski tiek piešķirta 10% atlaide komisijas maksai
  • 7. un pārējās reizes aizņemoties – automātiski tiek piešķirta 15% atlaide komisijas maksai

Papildus šiem atlaižu piedāvājumiem visi CreditON lojālie klienti piedalās loterijā, kurā katru mēnesi ir iespēja laimēt 125 Ls. Pēc 4. aizņemšanās reizes savā lojālā klienta profilā, izveidojot kredīta pieteikumu jau uzreiz varēsi redzēt sev piešķirto atlaidi.

Ir jauki apzināties, ka ne tikai pirmo kredītu var saņemt ar īpašām atlaidēm un ka ir iespējams palikt pie viena aizdevēja, kuru jau pazīsta un uzticaties. Dzīvē vairakkārt rodas situācijas kad nauda ir vajadzīga kā vēl nekad un tieši šobrīd tās trūkst, tāpēc ir labi, ka ir zināma vieta kur griezties pēc palīdzības, turklāt vēl saņemot īpašu attieksmi un patīkamas atlaides.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *