Crediton.lv pirmais kredīts bez procentu maksas

Creiton.lv pirmo kredītu bez procentu maksas, iespējams pieteikt internetā, līdz ar to aizdevumu iespējams noformēt no jebkuras vietas, kurā pieejas interneta pieslēgums, turklāt viss kredīta saņemšanas process parasti neaizņem vairāk par 15 minūtēm.

CreditOn

Crediton īstermiņa aizdevums ar 100% atlaidi komisijas un procentu maksai ir pieejams Latvijas rezidentiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem, kas pie konkrētā aizdevēja, kredītu noformē pirmo reizi un veic tā atmaksu iekļaujoties iepriekš noteiktajos termiņos.

Ja atbilstat iepriekš minētajām prasībām un vēlaties saņemt bezmaksas aizdevumu, veiciet sava lietotāja konta reģistrāciju un aizpildiet aizdevuma pieteikumu Crediton.lv mājas lapā.

  • Veicot reģistrāciju, jums jānorāda aizdevēja prasītā informācija, kas tiks izmantota, vērtējot konkrēto kredīta pieteikumu.
  • Pēc veiksmīgas reģistrācijas un sava personīgā lietotāja profila izveidi, jums uz norādīto e-pastu un mobilā telefona numuru, tiks nosūtīts reģistrācijas apstiprinājums.
  • Pēc reģistrācijas veikšanas, 24 stundu laikā apstipriniet sava bankas konta pareizumu, pārskaitot no tā 0,01 eiro uz aizdevēja norādīto bankas kontu, un maksājuma mērķī norādot konkrētu tekstu, par kuru aizdevējs jūs informēs.

Lai gan reģistrācijas process sākumā varētu šķists visai garš un sarežģīts, tā nebūt nav un par to Jūs pārliecināsieties uzreiz pēc reģistrācijas uzsākšanas. Parasti, lietotāja konta reģistrācija un aizdevuma ieteikuma aizpildīšana, jaunajiem klientiem aizņem no 5 līdz 10 minūtēm.

Jāņem vēra, ka Crediton.lv pirmo aizdevumu bez procentu maskas, piešķir katru kredīta pieteikumu vērtējot individuāli, tāpēc tas, cik precīzi esat norādījis visu nepieciešamo informāciju, var ietekmēt jūsu izredzes pēc iespējas ātrāk saņemt pozitīvu atbildi.

Saņemt naudu

Ja par kredītsaistību noteikumiem vai par pašu aizdevumu radušies kādi jautājumi, noteikti sazinieties ar aizdevēju, izmantojot kādu no tā piedāvātajiem elektroniskajiem saziņas veidiem vai zvanot pa tā norādīto bezmaksas tālruņa numuru. Papildus kreditēšanas pakalpojumiem, aizdevējs savus klientus konsultē arī par personīgo finanšu plānošanu, tādējādi rūpējoties par to, lai kredītsaistības būtu kā ieguvums nevis lieks finanšu slogs.

Nebanku aizdevēja Crediton.lv pakalpojumu klāstā ir arī kredītlīnija un patēriņa kredīts, tāpēc pirms īstermiņa aizdevuma noformēšanas, pārliecinieties, ka izvēlētā aizdevuma saņemšanas un atmaksas kārtība atbilst Jūsu vajadzībām un nepieciešamības gadījumā noformējiet to aizdevuma veidu, kas ir piemērotākais un izdevīgākais jūsu šā brīža finanšu situācijā.

Aizņemieties gudri un atbildīgi, nepārmaksājot par kredītsaistībām un izmantojot to sniegtās priekšrocības savā labā!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *