CreditON pirmais kredīts

CreditON ir viens no aizdevējiem kas piedāvā pirmo kredītu bez procentiem jeb atdot tieši tik daudz cik esi aizņemies, nemaksājot nekādus procentus un komisijas maksas. CreditON pirmais kredīts bez procentiem ir izdevīgs piedāvājums, taču šī kompānija piedāvā ko pavisam neierastu – atdot mazāk kā aizņēmies.

Atdod mazāk kā aizņēmies

AKCIJA ir noslēgusies!

Atdot mazāk

Izvēloties saņemt savu pirmo aizdevumu pie šī kredītu devēja jums ir iespēja aizņemties naudu un paralēli tam nopelnīt, jo jāatdod ir mazāk nekā jūs aizņēmāties.

Lai saņemtu CreditON pirmo kredītu un vēlāk atdotu mazāku summu nekā aizņēmāties jums jārēķinās ar dažiem vienkārši izpildāmiem, taču svarīgiem noteikumiem:

  • Šādu kredītu vari saņemt ja pie CreditOn aizņemies pirmo reizi
  • Vari aizņemties no 1 līdz 100 Eur
  • Aizdevums jāatdod no 1 līdz 20 dienām
  • Termiņu līdz kuram nauda ir jāatdod sāk skaitīt no nākamās dienas pēc aizdevuma piešķiršanas
  • Aizdevums ir jāatmaksā vienā maksājumā.

Saņemt naudu

Ja gadījumā esat aizņēmies naudu un saprotat, ka nepaspēsiet to atdot 20 dienu laikā jums ir iespēja atmaksas termiņu pagarināt par 1 līdz 40 dienām, taču tad jūs nevarēsiet atdot mazāk kā aizņēmāties, bet kredīta procenti jums tāpat netiks aprēķināti un jums nenāksies pārmaksāt, respektīvi, jūs atdosiet tieši tik lielu summu kā aizņēmāties.

CreditON pirmais kredīts bez procentiem ir pieejams aizdevuma summai līdz 300 Eur uz atmaksas termiņu līdz 40 dienām, taču ar iespēju to pagarināt.

Ātrais kredīts ir iespēja kā izkļūt no īslaicīgām naudas grūtībām, kas var izjaukt jūsu plānus vai liegt kādu sen gaidītu iespēju, turklāt CreditON ātrais kredīts ir iespēja ne tikai pārvarēt grūtības, bet arī nopelnīt papildus naudu grūtību aizmiršanai vai sevis palutināšanai pēc pārciestā stresa.

Pirms aizņemšanās gan vajadzētu apdomāt vai naudas grūtības tiešām ir īslaicīgas un vai kredītu būs iespējams atdot, jo pretējā gadījumā varētu rasties papildus nepatīkamas emocijas, no kurām ikviens vēlas izvairīties un baudīt dzīvi ar smaidu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *