Creditor ātrais kredīts internetā vai SMS

Creditor ir jauns nebanku kredītdevējs, kas izsniedz kredītus privātpersonām summā no 10 līdz 500 eiro. Creditor ir jaunpienācējs Latvijas tirgū, tomēr pakalpojumu sniedzējs izskatās uzticams un nopietns kredītdevējs. Tiesa, mājaslapā nav atrodama informācija par šim uzņēmumam piešķirtu licenci darboties Latvijas tirgū. Tā īpašnieks ir KIWENGA s.r.o. – Čehijas ātro kredītu kompānija, kas darbojas vairākās Eiropas valstīs. Lai gan Creditor pakalpojumi principā neatšķiras no citu ātro kredītu devēju piedāvātā, Creditor ir vairākas priekšrocības, piemēram, iespēja pasūtīt kredītu ar SMS starpniecību.

Creditor sniegtie pakalpojumi

Creditor izsniedz ātro kredītu:

  • Summa no 10 līdz 500 eiro;
  • Termiņš – no 7 līdz 28 dienām;
  • Minimālais vecums – 19 gadu;
  • Nedrīkst būt pārkāptas kredītsaistības, kā arī jābūt regulāriem ienākumiem kredīta saņemšanai;
  • Protams, vajadzīga arī e-pasta adrese, strādājošs telefona numurs, kā arī jānorāda patiesīgi ienākumi un izdevumi pie reģistrācijas;
  • Reģistrācija – ātra, maksā 0,01 eiro.

Kāpēc izvēlēties Creditor?

Creditor.lv patiešām varētu būt dīvaina izvēle. Lai gan domājams, ka viss process-reģistrācija, kredīta pieteikuma izskatīšana, kā arī naudas pārskaitīšana uz jūsu kontu- norisinās pietiekami ātri, rodas šaubas par pašu kompāniju, jo tās mājaslapā nav norādīta PTAC licence. Tādējādi jādomā, ka, vai nu kompānija neapzinās, ka mājaslapā jānorāda licence, vai tai tādas nav, kas nozīmē, ka kompānija darbojas (ja vispār pēc kādiem, tad) Čehijas likumiem.

No otras puses, Creditor tomēr izskatās pietiekami uzticams, turklāt jūs neatrodaties nekādās briesmās, vienkārši nosūtot vienu reģistrācijas centu šai kompānijai. Creditor turklāt piedāvā nedaudz izdevīgākus aizdevuma procentus, tādēļ pat tad, ja visur citur esat saņēmis pirmo aizdevumu bez maksas, varat izmantot Creditor pakalpojumus bez bažām, ka pārmaksāsit. Creditor varbūt ir nedaudz dīvaina, bet pilnīgi droša izvēle.

Vēlam aizņemties pārdomāti, vienmēr izsverot, vai aizdevums jums patiešām nepieciešams. Creditor var palīdzēt jums laikā, kad steidzami nepieciešama mazāka naudas summa, taču ātrais kredīts nekad nebūs risinājums finansiālas dabas problēmām, kas ieilgušas.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *