E kredīts

Ātrais e kredīts tiek izsniegts līdz 280 eiro uz laiku līdz 30 dienām bez maksas. E kredīts ir bez ķīlas, bez galvojuma, bez darba vietas, bez konta izdrukām, bez izziņām no darba un tā tālāk. Tas ir ātrs, ērts un vairāk kā izdevīgs ātrais kredīts internetā.

Kur pieteikt ātro e kredītu?

E kredīts

E kredīts – ātrā kredīta saīsinājums, kuru izsniedz ātro kredītu sniedzēji dažu minūšu laikā. Aizņemies izvērtējot savas spējas kredītu atmaksāt!

Ātrais e kredīts būs Tavā bankas kontā 10 līdz 30 minūšu laikā. Jau pirmajā reizē vari aizņemties līdz Eur 140 uz laiku līdz 30 dienām bez maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies. Ja nepieciešams, tad pagarini e kredīta atmaksas termiņu vēl par 7 līdz 30 dienām. Atmaksas termiņa pagarinājums ir piemērots situācijā, ka aizņēmējs nespēj atmaksāt pamata summu. Atmaksas termiņa pagarināšana ir maksas pakalpojums.

Kā saņemt e kredītu bez maksas

Izvēlies kredīta sniedzēju, piesaki e kredītu un saņem naudu savā bankas kontā jau pēc pāris minūtēm. Ja Tu aizņemies pirmo reizi (pie izvēlētā aizdevēja, kurš izsniedz bezmaksas kredītu), tad Tev nebūs jāprasa bezmaksas kredīts, jo pirmo kredītu saņem automātiski visi klienti, kuri aizņemas pirmo reizi! Reģistrācijas laikā aizpildi reģistrācijas formu un apstiprini lietotāja profilu pārskaitot 0.01 Eur uz aizdevēja bankas kontu.

Kam tiek izsniegts

E kredītu internetā var saņemt, ja esi Latvijas Republikas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām (nevainojama kredīta vēsture). Tev drīkst būt aktīvs kredīts citur, bet Tev nedrīkst būt jau paņemts kredīts pie izvēlētā aizdevēja. Vienam aizņēmējam drīkst būt tikai viens aktīvs e kredīts pie viena aizdevēja. Nākošais solis ir e kredīta pieteikuma iesniegšana. Kredīta kalkulatorā izvēlies naudas summu, termiņu un piesaki e kredītu jau tagad. Kredītam var pieteikties arī zvanot vai nosūtot SMS. Izpildot visus soļus pareizi, Tu noteikti saņemsi ātru un izdevīgu ātro kredītu līdz Eur 140 bez maksas.

Vēl par pirmo kredītu bez maksas

Pirmais kredīts bez maksas! Aizņemoties pirmo reizi, atmaksā tik daudz, cik paņēmi. Bez papildus procentiem un komisijas maksām. Šo naudu saņem visātrāk, jo naudas pārskaitīšana notiek aptuveni 15 minūšu laikā. Un pats galvenais – nav par ko uztraukties, jo tiek piedāvātas visērtākās iespējas kredīta atmaksas pagarināšanai.

Kad pieteikums e kredītam tiks nodots izskatīšanai, Tu saņemsi īsziņu un e-pastu ar kredīta piešķiršanas lēmumu. Ja lēmums būs pozitīvs, nauda tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu. Aizņemies atbildīgi, lai nav problēmas atmaksāt vai pagarināt e kredītu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *