Ferratum ātrais kredīts

Ferratum ir viens no pirmajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijā. Šis skandināvu uzņēmums tika dibināts 2005. gadā, un kopš tā laika ir atvēris pārstāvniecības visās Austrumeiropas valstīs. Savu darbību Latvijā uzņēmums sāka 2007. gadā, pirmais ieviešot iespēju saņemt kredītu, vienkārši nosūtot SMS. Ferratum galvenais trumpis ir caurskatāmi, saprotami aizdevumi, kas tiek doti klientiem ar labu kredītvēsturi, tādējādi saglabājot uzņēmumam labu slavu.

Aizņemties no Ferratum

Ferratum ātrais kredīts

Pirmais kredīts no Ferratum tiek izsniegts bez procentiem – atmaksā tik, cik aizņēmies.

Kāpēc aizņemties no Ferratum?

Ferratum piedāvā lētu, uzticamu un ātru īstermiņa kredītu. Lai saņemu kredītu, nav nepieciešama ķīla, darba devēju izziņa vai galvotāji. Kredītu var saņemt apmēram 15 minūšu laikā, tik vien kā aizpildot pieteikuma formu internetā. Bez tam, kad esat kļuvis par Ferratum biedru, varat saņemt kredītu, vienkārši nosūtot īsziņu ar vajadzīgo naudas summu. Par labu Ferratum runā arī uzņēmuma ilgā pieredze – kā jau minēts, visilgākā Latvijā – ātro kredītu sniegšanā.

Taču vispatīkamākais ir Ferratum kompānijas iekšējais ētikas kodekss, kas nodrošina pozitīvu, atvērtu attieksmi gan pret vecajiem, gan jaunajiem, gan punktuālajiem, gan tiem, kam radušās problēmas kredītu atmaksāt. Aizņemties no Ferratum ir droši, un, atšķirībā no dažiem citiem ātro kredītu sniedzējiem, jūs pēc kredīta atmaksas nejutīsities izmantots.

Daži vārdi par ātro kredītu

Ātrais kredīts ir tautā populārs kredīta veids, kura pamatā ir īstermiņa aizņēmums ar nelielu – parasti līdz 150-300 eiro – summu. Vidējā aizņēmuma summa ir 70-140 eiro, un ātro kredītu visbiežāk ņem, lai izdzīvotu līdz nākamajai algai vai ienākumiem.

Kaut arī ātrais kredīts ir ātrs un viegli pieejams, tas, kā visi aizņēmumi, tomēr ir rūpīgi jāpārdomā. Atcerieties, ka bezizejas situāciju nav, un ātrais kredīts ir tikai viens no risinājumiem īstermiņa finansiālajām problēmām. Taču, pretēji tam, ko bieži dzird runājam, ātrais kredīts nav “slikts” vai “asinis izsūcošs” pēc dabas, bet ir vienkārši aizdevuma veids, kuru var izmantot dažādās situācijās – un dažās no tām tas noteikti ir labākā izvēle.

Kāpēc izvēlēties Ferratum?

Ferratum ir pieredzes bagātākais kredītdevējs Latvijā. Ferratum piedāvā 1. aizdevumu paņemt bez procentiem, summā līdz 350 eiro. Pārējais ir aptuveni tāpat, kā pie citiem kredītdevējiem – aizdevumu izsniedz 10-15 minūšu laikā, to var ērti un ātri atmaksāt, u.t.t.

Interesanti, ka atmaksas termiņš, izmantojot Ferratum, ir ilgāks, nekā pie citiem kredītdevējiem – t.i., aizņemties varat termiņā līdz pat 45 dienām. Tāpēc, izvēloties Ferratum, jūsu rīcībā ir vairāk laika, lai sagādātu atdodamo naudu. Tas, ka kredītu varat atdot ilgākā laikaposmā, nekā citur, kā arī jau pieminētā uzņēmuma pieredze darbā ar klientiem, ir galvenie iemesli, kāpēc izvēlēties Ferratum, nevis kādu citu kredītdevēju.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *