Ferratum pirmais kredīts bez procentu maksas

Ferratum bank ir nebanku aizdevējs ar plašu piedāvājumu klāstu, kurā ietilpst īstermiņa aizdevums, patēriņa kredīts un kredītlimits. Pateicoties daudzveidīgajam piedāvājumam un īpaši pielāgotajiem aizdevumu nosacījumiem, pie šī aizdevēja sev piemērota aizdevuma variantu var atrast teju ikviens, kuram radušās finansiālas grūtības vai, kādu citu iemeslu dēļ, nepieciešams kredīts.

Ferratum bank bez procentiem

Kā bonusu jaunajiem klientiem Ferratum bank piešķir 2 īstermiņa aizdevumus bez procentu un komisijas maksas.

Ferratum bank pirmais kredīts bez procentu maksas, pieejams 10 līdz 350 eiro apmērā. Bezmaksas % aizdevums tiek piešķirts tiem klientiem, kas konkrēto aizdevumu noformē pirmo reizi un atgriež to laikā, par kuru pirms tam esat vienojies. Kredīta atmaksas termiņu var izvēlēties robežās no 15 līdz 30 dienām.

Situācijā, kad ar mikrokredīta palīdzību nav izdevies likvidēt finansiālās problēmas un nepieciešams vēl viens aizdevums, Ferratum bank piedāvā noformēt bezmaksas kredītlimitu līdz pat 1000 EUR apmērā, kuru bez liekiem sarežģījumiem varēsiet izmantot arī turpmāk, kad aizdevumu būsiet atmaksājis.

Ja no šī aizdevēja aizņematies pirmo reizi un automātiski pretendējat uz pirmo kredītu bez procentu maksas, pirms kredīta pieteikuma noformēšanas jums būs jāveic reģistrācija, kuras laikā tiks izveidots jūsu personīgais profils jeb lietotāja konts aizdevēja mājas lapā.No šī konta turpmāk varēsiet veikt visas ar aizdevumu saistītās darbības, tai skaitā pieteikt aizdevumus un kontrolēt to atmaksu. Aizpildot aizdevuma pieteikumu, tajā jānorāda personas dati, informācija par dzīvesvietu un ienākumiem.

Pēc reģistrācijas veikšanas un aizdevuma pieteikuma formas aizpildīšanas, jums uz aizdevēja norādīto bankas kontu jāpārskaita 0,01 cents, tādā veidā identificējoties un apstiprinot bankas konta patiesumu. Līdz ko šis pārskaitījums būs veikts un aizdevuma pieteikums nosūtīts, aizdevējs sāks tā izskatīšanu un pēc dažam minūtēm sniegs atbildi.

Ferratum bank bez procentiem

Aizdevuma noformēšanas process ir pavisam vienkāršs un prasīs mazāk, kā 30 minūtes Jūsu laika, turklāt to varat izdarīt no jebkuras vietas, kurā pieejams interneta pieslēgums un ir pieejama piekļuve Ferratum bank.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *