GreenCredit ātrais kredīts

GreenCredit piedāvā aizņemties ātro kredītu no Eur 50 līdz Eur 425 uz atmaksas termiņu no 5 līdz 30 dienām. GreenCredit ir populārs un uzticams Latvijas ātro kredītu sniedzējs, kas piedāvā īpaši izdevīgus īstermiņa aizdevumus internetā dažu minūšu laikā. Reģistrējies GreenCredit kredītam, izvēlies kredīta summu & atmaksas termiņu un saņem naudu uz savu reģistrācijas laikā norādīto bankas kontu.

Pieteikties GreenCredit kredītam nekavējoties

GreenCredit ātrais kredīts

Ja Tu esi jauns klients, tad nepieciešams izpildīt vienkāršu un skaidri saprotamu reģistrāciju, lai varētu saņemt GreenCredit ātro kredītu. Ja Tu esi esošs GreenCredit (esi aizņēmies no GreenCredit) klients, tad atliek tikai ielogoties savā profilā ievadot lietotāja ID un paroli, lai varētu saņemt GreenCredit ātro kredītu.

Kas var saņemt GreenCredit ātro kredītu?

  • Latvijas Republikas pastāvīgs iedzīvotājs;
  • Vecumā no 21 gada;
  • Bez kavētiem kredīta maksājumiem;
  • Bez pārkāptām parādsaistībām;

Tev būs nepieciešams arī mobilais telefons un e-pasts, kā arī savs bankas konts, kādā no Latvijas bankām.

Kāpēc aizņemties no GreeCredit?

Kāpēc aizņemties no GreeCredit

Pirmais kredīts tiek izsniegts bez procentiem. Jūs varat aizņemties ātro kredītu no Eur 50 līdz Eur 300 bez procentiem, jo atmaksas brīdī nāksies atgriezt tikai tādu summu, kādu aizņēmāties.

Kā pieteikt GreenCredit ātro kredītu?

Aizpildi pieteikuma anketu (reģistrējies) par sevi. Aizpildi visi prasīto informāciju korekti, jo savādāk ātrais kredīts tiks atteikts. Pārskaiti reģistrācijas maksu (konta identifikācijas maksu) – Eur 0.01 (vienu centu) uz GreenCredit bankas kontu, lai pabeigtu reģistrāciju. Pēc konta identifikācijas saņemsi vēstuli uz e-pastu un SMS ar informāciju, kura Tev palīdzēs ielogoties savā lietotāja profilā, kurā varēsi pieteikt ātro kredītu. Pieteikt GreenCredit ātro kredītu var ielogojoties savā lietotāja profilā un norādot kredīta summu vai nosūtot SMS ar kredīta pieteikumu. Abos gadījumos nepieciešams veikt reģistrāciju. Izvēlies sev ērtāko un ātrāko veidu, kā pieteikties GreenCredit kredītam un iesniedz pieteikumu.

Kā atmaksāt GreenCredit ātro kredītu?

Ja Tev nav problēmu atmaksāt ātro kredītu laikā, tad atmaksā ātro kredītu izvēlētajā termiņā. Maksājumus par kredītu var veikt jebkurā bankas filiālē vai internetbankā. Ja Tev atmaksas termiņa beigās ir problēmas ar naudas atgriešanu GreenCredit, tad vari izmantot pakalpojumu „atlikt kredīta atmaksu”. Tas ir maksas pakalpojums, kas dod iespēju atlikt pamata summas atmaksu uz izvēlēto termiņu. Tu vari pagarināt kredītu uz termiņu 7, 14 vai 28 dienām. To var izdarīt tik reizes, cik nepieciešams. Šo pakalpojumu vajag izmantot tikai tad, ja nespējat atmaksāt visu summu paredzētajā termiņā.

GreenCredit ātro kredītu var pieteikt jebkurā laikā, bet naudas pārskaitījumi tiek veikti GreenCredit darba laikā. GreenCredit darba laiks: darba dienās no 8:00 līdz 21:00, bet brīvdienās no 10:00 līdz 18:00. Aizņemies no GreenCredit atbildīgi, lai arī turpmāk varētu saņemt GreenCredit ātro kredītu dažu minūšu laikā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *