Greencredit.lv pirmais aizdevums bez procentiem

Mēs visi esam dzirdējuši par dažādiem ātrajiem kredītiem, kas piedāvā iespēju saņemt pirmo kredītu bez procentiem, vai pareizāk sakot – bezmaksas % kredītus. Greencredit ir viens no šiem uzņēmumiem, kas ar šīs akcijas jeb piedāvājuma palīdzību pievilina jaunus klientus.

Saņemt ātro kredītu

Kāpēc aizņemties no GreeCreditGreencredit.lv piedāvā īstermiņa kredītus par, salīdzinoši, nelielām naudas summām. Šeit, maksimālais kredīta apjoms ir 425 Eiro, visu kredītu atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. Pirmais kredīts gan ir pieejams tikai 300 Eiro apmērā. Tā kā pirmais kredīts ir pieejams 300 Eiro apmērā, tad pirmajā reizē, ir arī iespēja saņemt bezmaksas kredītu tieši par šo summu.

Kredīts bez procentiem radās pirms daudziem gadiem kā akcijas piedāvājums, bet cilvēku atsaucība bija tik liela, ka aizdevēji šo iespēju sāka ieviest ikdienā. Šobrīd, teju visi ātrie kredīti piedāvā saņemt pirmo aizdevumu, par to nemaksājot procentus. Tā vairs nav īsti kā akcija, lai arī tā tas tiek pozicionēts, tas jau tiek uztverts kā pašsaprotams piedāvājums no aizdevēju puses. Šādu iespēju saņemt dažādus kredītus un aizdevumus ar samazinātām procentu likmēm piedāvā dažādas iespējas, bet ātrie kredīti ir vienīgie, kas pastāvīgi piedāvā bezmaksas kredītus saviem jaunajiem klientiem. Paralēli tam, ir arī lojalitātes programmas kas piedāvā samazināt procentu apjomu nākamajiem kredītiem.

Protams, ne visiem ir iespējams saņemt kredītu šajā uzņēmumā. Lai varētu pieteikties un arī saņemt kredītu, jums ir jāatbilst dažām prasībām. Jums ir jābūt vecumā no 21 līdz 75 gadiem un jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam. Tāpat, jums nedrīkst būt parādi vai kavēti maksājumi citās iestādēs, pareizāk sakot, jums ir jābūt tīrai kredītu vēsturei. Arī maksātspēja ir ļoti nozīmīgs faktors, kurš nosaka, vai varēsiet aizņemties.

Šī uzņēmuma piedāvātais kredīts bez procentiem var būt ļoti noderīgs situācijās, kad nepieciešama neliela naudas summa ļoti steidzīgi. Tādos brīžos, šis piedāvājums ļauj aizņemties, bet par to nepārmaksāt. Varam aizņemties nesatraucoties par procentiem, protams, satraukumu, būtu jārada riskiem, kas nāk līdz ar aizdevumiem. Katrs aizdevums ir riskants, jo nekad nevaram būt pārliecināti par to vai neradīsies sarežģījumi ar aizdevuma atmaksu. Šādā gadījumā, summa, kura būs jāatmaksā aizdevējam var izaugt pat ļoti liela. Protams, pastāv iespēja pagarināt aizdevumu, bet arī tas ne vienmēr ir risinājums, tas ir maksas pakalpojums.

Šis aizdevums lieliski noderēs tad, ja izdevumus jūs veiktu neatkarīgi no citiem apstākļiem, bet vienīgais iemesls kāpēc to nedarāt uzreiz ir naudas iztrūkums, ir jāgaida līdz algai. Šādā gadījumā varat negaidīt, bet aizņemties šo kredītu un to atmaksāt no algas. Tieši šādās situācijās šis aizdevums būs īpaši izdevīgs. Ja līdz algai ir nedēļa, bet naudu vajag, tad kredīts bez procentiem ir ļoti noderīgs un izdevīgs variants, kurš var palīdzēt dzīvot daudz mierīgāk. Tas ir arī daudz drošāk, kā aizņemties papildus un no algas rēķināt kā atmaksāt aizdevumu.

Vienmēr gan ir jāatceras, ka kredīti ir riskanti un nedrīkstam paļauties uz reklāmām tikai tāpēc ka tā ir tik vilinoša. Mums ir jāizvērtē piedāvājums un tā plusi, mīnusi. Mums ir jāizvērtē savas iespējas un vajadzības, lai spētu pieņemt kārtīgu, atbildīgu un pārdomātu lēmumu, kurš neradīs liekas problēmas un sarežģījumus nākotnē. Vienmēr ir jāaizņemas atbildīgi, tā saka gan aizdevēji paši, gan visi citi, arī paši to saprotam.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *