Icredit

Aizpildi pieteikumu, apstiprini lietotāja kontu pārskaitot Eur 0,15 un saņem līdz pat Eur 300 jau pirmajā reizē savā bankas kontā. Icredit ir ātro kredītu sniedzējs, kas piedāvā aizņemties ātro kredītu līdz pat 12 mēnešiem.

Uzmanību! Icredit uz nenoteiktu laiku ir apturējis ātro kredītu aizdošanu!

Aizņemties var dažādas summas un uz dažādiem atmaksas termiņiem. Maksimālā kredīta summa, kādu piedāvā icredit – 300 eiro. Maksimālais atmaksas termiņš – 12 mēneši. Ātrais kredīts internetā ir ātrs naudas risinājums, tad kad vajag naudu, bet nav laika gaidīt līdz algai vai dienai, kad atkal būs nauda.

Kredīts tiek izsniegts ja kredītņēmējs ir sasniedzis vismaz 21 gadu un nav vecāks par 60 gadiem, kā arī jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam, kas ir pavisam normāli, jo savādāk, kas zinās, kur meklēt kredītņēmēju, kas aizņēmies ātro kredītu, bet piemirsis atmaksāt. Nākošais, ko prasa icredit ir regulārus ienākumus, kas ļauj atmaksāt saņemto kredītu. Pilnu versiju, lai saņemtu ātro kredītu ir jāskata Icredit mājas lapā, kur arī būs viss skaidri un gaiši aprakstīts.

Vēl papildus ir tāda lieta, lai tiktu pie kredīta ir jāpiesakās darba dienās no 10.00 līdz 17.00, jo tāds ir icredit darba laiks. Piesakoties brīvdienās – ātrais Icredit kredīts tiks izsniegts uzņēmuma darba laikā.

Jāpiebilst arī tas, ka lai pieteiktos kredītam ir jābūt SWEDBANK klientam, jo pagaidām icredit kredītam var pieteikties tikai SWEDBANK klienti.

Aizņemoties ātro kredītu internetā ir nepieciešams vērtēt savu maksāt spēju. Aizņemies atbildīgi un izvērtē maksātspēju.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *