Iemesli, kāpēc izvēlēties Vivus.lv

Izdevīgi, ātri un droši ir tikai 3 lietas, kāpēc izvēlēties Vivus.lv ātro kredītu. Viens no jaunākajiem iemesliem, kāpēc par labu izvēlēties Vivus.lv aizdevējam ir aizdevuma apdrošināšana. Pats labākais ir tas, ka apdrošināšana aizdevumam ir bez papildu maksas. Svarīgi atcerēties, ka apdrošināšana ir spēkā tikai tiem aizdevumiem, kuri tiek ņemti uz 4 vai vairāk mēnešiem. Uzzini vairāk savā klienta profilā un tagad noskaties Vivus.lv reklāmas video, kāpēc izvēlēties šo aizdevēju.

Kas notiek, ja kredītu nevar atmaksāt laikā?

Parasti kredīta neatmaksāšana laikā patērētājam nozīmē lielas papildus izmaksas, jo šādos gadījumos ir divas iespējas – maksāt soda naudas par kavētu maksājumu vai pagarināt kredīta atmaksas termiņu ( sākot no 7 līdz pat 30 dienām). Kredīta pagarināšanas gadījumā kredītdevēji piemēro kredīta pagarināšanas procentu likmi, kas ir atšķirīga pie katra aizdevēja, bet tā var sasniegt pat 20% no sākotnēji aizņemtās naudas summas.

Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, aizņemieties pie atbildīgiem aizdevējiem

Lai pasargātu sevi no augstām procentu likmēm un vēl lielākām naudas problēmām, svarīgi atcerēties, ka kredītu vajadzētu ņemt tikai esot 100% pārliecinātam par savām iespējām atmaksāt to laikā. Bet jebkurā gadījumā būtu vēlams iepazīties ar visiem kredīta ņemšanas aspektiem, tajā skaitā kredīta pagarināšanas noteikumiem, lai izvēlētos aizdevēju, kurš būs pretimnākošs problēmsituācijās un kurš palīdzēs meklēt risinājumus.

Aizņemies atbildīgi! Ja nevari aizņemties atbildīgi, tad izlaid aizņemšanos!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *