Kā pārformēt kredītu?

Ja gadījies noformēt aizdevumu ar augstu procentu likmi vai visai neizdevīgiem nosacījumiem, Jums vienmēr ir iespēja veikt kredīta refinansēšanu, jeb pārformēt aizdevumu pie cita kredītu devēja, kura piedāvātā gada procentu likme un aizdevuma nosacījumi šķiet izdevīgāki un pieņemamāki.

Kredīta pārformēšana nav nekas sarežģīts un visvienkāršāk šo procesu izskaidrot, kā jauna izdevīgā aizdevuma noformēšanu vecā aizdevuma segšanai. Veicot aizdevuma refinansēšanu, jūs turpināsiet apmaksāt aizdevumu, taču nu jau ar daudz izdevīgākie nosacījumiem un procentu maksu.

Ka pārformēt kredītu?

SMS kredīti bez ķīlas

Lai veiktu kredīta pārformēšanu Jums jāatrod aizdevējs, kura piedāvātā procentu likme ir zemāka par šī brīža likmi un kura piedāvātie kredīta noteikumi šķiet pieņemami un Jūs apmierina.

Kad aizdevējs atrasts, pārliecinieties vai tas piedāvā kredītu refinansēšanas iespējas. Ja izvēlētā aizdevēja publicētajā piedāvājumu klāsta šāds pakalpojums neietilpst, sazinieties ar aizdevēju personīgi un noskaidrojiet vai tas patiešām šādu pakalpojumu nepiedāvā.

Ja iepriekšējais aizdevums saņemts bez ķīlas, pastāv iespēja noformēt jaunu izdevīgāku kredītu un pašam noslēgt vecās kredītsaistības, saglabājot tikai jaunās.

Veicot oficiālu kredīta pārformēšanu, noskaidrojiet, cik lielas ir administratīvās izmaksas, kuras nāksies segt un vai,noformējot jauno aizdevumu, ietaupījums būs pietiekoši liels. Ja maksa, kuru iepriekšējais aizdevējs iekasē par aizdevuma pārformēšanu, ir lielāka nekā ietaupījums, kuru gūsiet, atlieciet šo procesu līdz laikam, kad izdosies atrast izdevīgāku piedāvājumu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *