Kad drīkst aizņemties atkārtotu kredītu?

Vai atkārtotu ātro kredītu internetā var aizņemties uzreiz pēc iepriekšējā kredīta atdošanas? Nē. Lielāku summu var aizņemties vidēji, kad paiet 7 dienas kopš iepriekšējā kredīta atdošanas. Šeit iet runa, ja kredīts tiek ņemts pie viena un tā paša aizdevēja. Ja ātrais kredīts internetā ir nepieciešams ātrāk, Jums jāizvēlas cits ātro kredītu aizdevējs.

Mums visiem ir nepieciešama nauda, lai segtu ikdienas izdevumus. Mēs pat nedaudz no tā ietaupām, lai segtu tūlītējas prasības ārkārtas situācijās, tomēr ir situācijas, kas rodas bez brīdinājuma. Piemēram, negadījums ir neparedzēta situācija un tam nepieciešama tūlītēja medicīniska palīdzība. Ikvienam būtu grūti atrisināt avārijas situāciju ar nelielu naudas summu vai bez uzkrājumiem. Arī savu ietaupījumu iztērēšana dažreiz var padarīt ikdienas izdevumu segšanu diezgan sarežģītu līdz nākamajai algas dienai. Ātrie kredīti sniedz cilvēkiem iespēju iegūt īstermiņa kredītu bez ķīlas, lai atrisinātu ārkārtas situāciju bez liekām problēmām.

Kā tas darbojas?

Ātrais kredīts jeb SMS kredīts parasti aizdod naudu cilvēkiem uz laiku līdz 30 dienām. Pieteikuma iesniedzējam noteiktā laikā ir jāatmaksā kredīta summa kopā ar procentu likmi un maksām, ko iekasē aizdevējs. Pastāv iespēja arī pagarināt atmaksas procedūru, tomēr šādos gadījumos, kredīta pamatsumma ietver papildu maksas un procentu likmes. Cilvēki no dažādiem sabiedrības slāņiem un nodarbinātības statusiem var viegli iegūt ātrā kredīta apstiprinājumu. Aizdevēji veic nodarbinātības un kredītvēstures pārbaudi, pirms sniedz aizņēmējam ātro kredītu internetā.

Procentu likme

Šī veida kredītiem parasti jāmaksā ikmēneša maksa 10 % no kredīta summas, lai gan šīs izmaksas var būt atkarīgas no aizdevēja. Piemēram, persona var atmaksāt procentos EUR 10 par EUR 100, ko viņš/viņa ir aizņēmušies. Tas nav daudz!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *