Kāpēc izdevīgi sekot jaunumiem?

Piesakoties Vivus.lv vai citu nebanku kreditoru jaunumiem Jūs būsiet pirmais, kurš uzzina visu par labākajiem piedāvājumiem, konkursiem un aktuālajiem notikumiem.

Piemēram minēsim Vivus.lv.

Izvēlies sev ērtāko veidu kā reģistrēties Vivus.lv jaunumiem:

– Reģistrējies savā lietotāja profilā
– Sazinies ar mums pa telefonu
– Sūti ziņu čatā
– Vai sūti pieteikumu uz e pastu

Apsveicam! Tagad Jūs zināt kā reģistrēties Vivus.lv jaunumiem!

Vai SMS kredīti ir ātrākais veids, kā segt steidzamus maksājumus?

Veselība ar algas dienu nerēķinās – bieži ārsta apmeklējums ir vajadzīgs neizdevīgā brīdī. Šādus neparedzētus un neatliekamus izdevumus var palīdzēt nosegt SMS kredīti – ņemti pārdomāti un atbildīgi, tie atvieglina pēkšņo izdevumu radīto caurumu ikmēneša budžetā.

Kredīts nav vienkārši papildu nauda – tas vēlāk būs jāatmaksā

Mūsdienās ir pieejami dažādi kredītu veidi gan no bankām, gan nebanku aizdevējiem – hipotekārie, patēriņa vai studiju kredīti ar termiņu līdz vairākiem gadiem vai nelieli īstermiņa aizdevumi dažām dienām vai mēnešiem. Ērta iespēja ir kredītus iegūt internetā vai ar īsziņas starpniecību, kas ir populārs veids, kā iegūt ātros īstermiņa aizdevumus. Izvēloties kredīta veidu, jāpārdomā sava situācija – SMS kredīti būs piemērotākie neparedzētu izdevumu gadījumos, kad finanses nepieciešamas steidzami, piemēram, ārsta apmeklējumam vai kāda neplānota pirkuma veikšanai. Lai gan SMS kredīta iegūšana ir salīdzinoša vienkārša, tie apsverami ar tikpat lielu atbildību kā lieli kredīti. Galvenais ir kārtīgi pārdomāt iespējas atmaksāt aizdevumu un saplānot savas finanses līdz kredīta atdošanai.

Sedziet steidzamus izdevumus bez kavēšanās

Salīdzinot ar banku piedāvātajiem kredītiem, Vivus.lv SMS kredīti ir daudz ērtāki un tiem ir vairākas priekšrocības:

  • Nav jādodas uz kredītiestādi, lai iegūtu naudu – aizdevumam var pieteikties no jebkuras vietas ar mobilā telefona palīdzību, kā arī nav jāgaida vairākas dienas līdz kredīta apstiprināšanai;
  • Nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotāji, turklāt nebanku kredītdevēji, kā Vivus.lv nepieprasa arī izziņu no darba vietas – lēmums tiek balstīts Jūsu bankas konta izrakstā un kredītvēsturē;
  • Vairāki ātro kredītu aizdevēji pirmajam kredītam piedāvā 100% atlaidi komisijas maksai – tā ir izdevība, ko nevajag laist garām.
Pieteikuma izskatīšana norit ātrāk, ja pārbaudāt savu atbilstību kredītdevēja nosacījumiem

SMS kredīti ir pieejami pilngadīgam Latvijas Republikas rezidentam ar pastāvīgiem ienākumiem. Pieteikšanās un aizdevuma iegūšana ir salīdzinoši vienkārša un ātra:

  • Pirmoreiz aizņemoties, Jums jādodas uz aizdevēja mājaslapu, kur var gan izlasīt līguma noteikumus, gan atrast instrukcijas kā pieteikties. Noteikti būs jāizveido savs lietotāja profils, jānorāda prasītā informācija un jāizvēlas nepieciešamā summa un termiņš. Ja, piesakieties kredītdevēja darba laikā un atbilstat nosacījumiem, nauda tiks ieskaitīta Jūsu kontā vien desmit minūšu laikā pēc pieteikuma nosūtīšanas;
  • Atkārtoti aizņemoties SMS kredītu, Jums atliks vien nosūtīt aizdevējam īsziņu ar vēlamo summu un termiņu, lai dažās minūtēs saņemtu naudu savā kontā.

Pārdomāti kredīti var būt labs palīgs neparedzētos gadījumos – aizņemieties no Vivus.lv tikai tad, ja izdevumi ir tiešām steidzami un Jūs esat pārliecināti par savām spējām Vivus.lv kredītu atmaksāt!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *