Kas ir Crediton

Īstermiņa aizdevumi internetā, kā patēriņa kredīti, kredītlīnija, arī ātrie kredīti, bieži ir vieglākais un ērtākais veids, kā iegūt naudu steidzamas nepieciešamības gadījumā, turklāt Tev nav jāsniedz detalizēts kredīta izmantošanas plāns un pamatojums. Šādus aizdevumus Tu vari izmantot ļoti dažādiem mērķiem – lai apmaksātu medicīniskos izdevumus, ceļojumu, uzsāktu nelielu biznesu, iegādātos sen vajadzīgo sadzīves tehniku un vēl daudz un dažādām lietām. Noteikti esi dzirdējis, ka šādus pakalpojumus piedāvā vairāki kreditori, kas pārstāv nebanku sektoru, un viens no tiem – CreditOn.

CreditOn īstermiņa aizdevumi internetā – kāds ir piedāvājums?

CreditOn

Īstermiņa jeb ātrais kredīts un kredītlīnija, ko piedāvā CreditOn, kas ir viens no lielākajiem un pazīstamākajiem nebanku sektora aizdevējiem Latvijā, ir populārākie īstermiņa aizdevumu internetā veidi.

Ātrais kredīts, kā jau nosaukums liecina, nozīmē to, ka nepieciešamos papildus līdzekļus, izmantojot šo aizdevuma veidu, vari iegūt ātri –CreditOn kredīta speciālisti katru kredīta pieteikumu izskata 15 minūšu laikā. Bet, protams, par šādu aizdevumu izmantošanu ir jāmaksā augstākas procentu likmes ( tas attiecas tikai uz atkārtotiem aizdevumiem, jo pirmo kredītu CreditOn piedāvā aizņemties bez % maksas – jāatmaksā tikai paņemtā summa, ievērojot līgumu). Piesakoties CreditOn ātrajam kredītam, Tu vari iegūt līdz pat 425 eiro pirmoreiz – 0%.

Otrs aizdevumu veids, ko CreditOn piedāvā saviem klientiem, ir kredītlīnija. Šis kredīta veids paredz to, ka Tev tiek piešķirta noteikta naudas summa, kuru Tu vari izmantot arī pa daļām tad, kad nepieciešams, maksājot procentus tikai par izmantoto aizdevuma daļu. CreditOn piedāvā aizdevumu ar kredīta limitu – 1000 eiro.

CreditOn ir nebanku sektora aizdevējs, tādēļ pieteikšanās šiem kredītiem ir atvieglota, tomēr neaizmirsti, ka aizdevējs analizēs Tavu kredīta pieteikuma anketu, finansiālo situāciju un kredītvēsturi un vērtēs to, vai un cik lielu aizdevumu Tev piešķirt.

CreditOn pastāvīgajiem klientiem īstermiņa aizdevumi internetā vēl izdevīgāki

CreditOn saviem pastāvīgajiem klientiem ir izveidojis īpašu lojalitātes programmu, kas paredz to, ka atkāroti aizņemoties, Tev tiks piešķirta atlaide komisijas maksai:

  • Aizņemoties pirmo reizi, kredīts Tev tiks piešķirts bez komisijas maksas;
  • Aizņemoties otro reizi, Tev tiks piešķirta 5 % atlaide komisijas maksai;
  • Aizņemoties trešo reizi – 10% atlaide;;
  • Aizņemoties 4. reizi – 15% atlaide;
  • Aizņemoties 5. reizi – 20% atlaide;
  • Aizņemoties sešas un vairāk reizes – 25% atlaide komisijas maksai.

Apskatīsim Tavu iespējamo ietaupījumu skaitļos – komisijas maksa, aizņemoties 300 eiro uz 30 dienām, ir 26.4 eiro. Ja pie CreditOn būsi aizņēmies jau 2 reizes, Tev tiks piešķirta 10% atlaide nākamajam aizdevumam, tātad – par komisijas maksu samaksāt vajadzēs tikai 23.76 eiro.

Aizņemies atbildīgi pie CreditOn un neļauj negaidītām situācijām un izdevumiem negatīvi ietekmēt Tavu ikdienu! Pārdomā kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *