Kas ir Ferratumbank

FerratumbankFerratumbank jeb Ferratum Group ir pirmais mikrokredītu uzņēmums Eiropā, kas savā darbā sāka izmantot mobilās tehnoloģijas, tāda veidā padarot kredītu saņemšanu, daudz pieejamāku un vienkāršāku. Šobrīd Ferratumbank veiksmīgi darbojas 20 valstīs, tai skaitā Latvijā.

Izmantojot internetu, uzņēmuma Ferratumbank mājas lapā, jūs varat pieteikt kādu no 3 piedāvātajiem kredītu veidiem.

Ferratumbank piedāvā:

  • Īstermiņa aizdevumu – jums tiek sniegta iespēja aizņemties naudas summas no 10 līdz 400 eiro ar atmaksas termiņu no 6 līdz 45 dienām. Ja no šī aizdevēja aizņematies pirmo reizi, jūs saņemsiet bezmaksas aizdevumu līdz 350 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Šis aizdevumu veids ir izdevīgs gadījumos, kad nepieciešam neliela naudas summa, kuru varēsiet atmaksāt uzreiz pēc algas.

Saņemt ātro kredītu

  • Plus Loan jeb dalīto maksājumu aizdevumu – jums tiek sniegta iespēja aizņemties naudas summas no 50 līdz 1500 eiro ar dalīto atmaksas termiņu no 2 līdz 12 mēnešiem. Šos aizdevuma veidu varēsiet izmantot tikai tad, ja jau esat veiksmīgi atmaksājis kaut vienu aizdevumu, kuru izsniedzis konkrētais aizdevējs.
  • Kredītlimitu – Izvēloties šo aizdevuma veidu jums ir iespēja saņemt kredītlimitu ar maksimālo summu 1200 eiro. Kredītlimits darbojas, kā neredzama kredītkarte un jūs varat aizņemties vairākas reizes, līdz tiek sasniegta jums piešķirtā maksimālā kredīta summa jeb kredītlimits.

Sīkāku informāciju par Ferratumbank apskatiet aizdevēja mājas lapā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *