Kas ir kredītlīnija

Vairāku gadu garumā kredītlīnija ir bijusi vairāku banku pakalpojumu klāstā, taču tagad, mazliet savādāka variantā to piedāvā arī nebanku aizdevēji, turklāt ar katru dienu šis pakalpojums kļūst arvien populārāks.

Saņemt kredītlīniju

Kas ir kredītlīnija?

Kredītlīnija ir aizdevums ar noteiktu pieejamās naudas summas limitu, taču nenoteiktu atmaksas grafiku. Kredītlīniju ir iespējams izmantot tad, kad jums tas ir nepieciešams, turklāt iztērējot tieši tik lielu naudas summu, cik ir nepieciešams. Šis aizdevuma veids ir kā drošības spilvens brīžos, kad rodas neparedzēti izdevumi, jo jums piešķirtā kredītlīnija, ir pieejama visu laiku, neatkarīgi no dienas un vietas, kurā atrodaties.

Nebanku aizdevēji šobrīd piedāvā pakalpojumu virtuālā kredītkarte jeb kredītlīnija, kura darbojas līdzīgi kā banku piešķirtās kredītkartes. Noformējot kredītlīniju, jums tiek piešķirta konkrēta naudas summa, kas jums ir pieejama visā kredītlīnijas darbības laikā. Brīdī, kad jums ir nepieciešami papildus līdzekļi, jūs tos varat iegūt no savas kredītlīnijas, turklāt procenti par šo aizdevumu ir jāmaksā tikai par to summu, kuru esat iztērējis.

Kā pieteikties kredītlīnijai?

Pieteikšanās kredītlīnijai notiek tieši tāpat, kā pieteikšanās patēriņa jeb ātrajam kredītam. Kredītlīnijas pieteikuma forma ir atrodama aizdevēja mājas lapā un pirms tās aizpildīšanas jums ir jāreģistrē savs profils, norādot visu aizdevuma noformēšanai nepieciešamo informāciju.

Saņemt kredītlīniju

Lai pieteiktos, jums jābūt:

  • Vecuma robežās no 18 līdz 70 gadiem (ieskaitot)
  • Jums jāsaņem regulāri, pietiekoši lieli ienākumi (to skaitā var būt arī pensija, pabalsti)
  • Jums jābūt pozitīvai kredītvēsturei. Pieteikums var tikt noraidīts, ja esat ievērojami kavējis, citus aizdevumu maksājumus vai reģistrēts parādnieku reģistrā.
Lai pēc pieteikuma aizpildīšanas, jūsu pieprasījums netiktu noraidīts, ņemiet vērā, ka:
  • Visa pieprasītā informācija ir jāievada atbilstoši noteikumiem un nedrīkst būt kļūdaina.
  • Norādītajai adresei ir jābūt pareizai. Ja adrese netiks atrasta, visticamāk kredītlīniju jums nepiešķirs.

Jāņem vērā, ka kredītlīnija netiks piešķirta arī tad, ja jums jau ir kāds cits aizdevums pie konkrētā aizdevēja

Kredītlīnijas plusi:
  • Viens no šī aizdevuma plusiem, ko piedāvā daļā kredītlīnijas izsniedzēju, ir iespēja atkāpties no līguma 14 dienu laikā. Ja pēc aizdevuma noformēšanas esat sapratis, ka aizdevums jums patiesībā nemaz nav nepieciešams vai ka tas jums uzliek pārlieku lielu finansiālo slogu, 14 dienu laikā pēc līguma noslēgšanas, jūs varat vērsties pie aizdevēja ar vēlmi lauz šo līgumu.
  • Kā plusu varētu minēt vienkāršo un ātro aizdevuma saņemšanu, turklāt iespēju to lietot, kad vien tas ir nepieciešams, neuztraucoties par to, ka uzkrāsies procenti, jo procenti ir jāmaksā tikai par to nauda summu, kuru esat iztērējis.

Saņemt kredītlīniju

Kredītlīnijas kļūts arvien izplatītākas un arvien vairāk aizdevēju tās sāk piedāvāt, tāpēc pirms aizņemšanās izvērtē, kurš no piedāvājumiem ir visizdevīgākais.

Kredītlīnija

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *