Kas ir nepieciešams, lai saņemtu ātro kredītu?

Lai saņemtu ātro kredītu internetā pie kāda no aizdevējiem, kuri sniedz šādu pakalpojumu Latvijas Republikā, ir nepieciešams izpildīt dažus no aizdevēju izvirzītajiem kritērijiem. Galvenokārt tie visiem aizdevējiem ir vienādi, atšķiras tikai dažas nianses. Tālāk rakstā apskatīsim šos kritērijus.

SMSCREDIT.lv

Lai saņemtu kredītu no SMSCREDIT.lv klientam ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Klientam nedrīkst būt kavētu maksājumu vai nenokārtotas parādsaistības un būs nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī būs nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

VIVUS.lv

Lai saņemtu kredītu no VIVUS.lv klientam ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Klientam nedrīkst būt kavētu maksājumu vai nenokārtotas parādsaistības un būs nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī būs nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un e-pasts.

ONDO.lv

Lai saņemtu kredītu no ONDO.lv klientam ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Klientam nedrīkst būt kavētu maksājumu vai nenokārtotas parādsaistības un būs nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī būs nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

CREDITON

Lai saņemtu kredītu no CREDITON klientam ir jābūt Latvijas rezidentam (pilsonim vai nepilsonim ar savu personas kodu) vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Būs nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī būs nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Credit24

Lai saņemtu kredītu no CREDIT24 klientam ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim, vai Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju kura sniedz legālu iespēju šeit uzturēties un strādāt. Klientam jābūt vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Klientam nedrīkst būt kavētu maksājumu vai nenokārtotas parādsaistības un būs nepieciešami regulāri ikmēneša ienākumi, kā arī bankas konts.

SOHOCREDIT

Lai saņemtu kredītu no SOHOCREDIT klientam ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim, vai nepilsonim ar pastāvīgu uzturēšanos atļauju vecumā no 20 gadiem. Klientam nedrīkst būt kavētu maksājumu vai nenokārtotas parādsaistības un būs nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī būs nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Šim aizdevējam ir svarīgi, lai klients būtu ar deklarētu faktiskās dzīves vietas adresi Latvijas Republikā un būs nepieciešami regulāri ikmēneša ienākumi.

GREENCREDIT

Lai saņemtu kredītu no GREENCREDIT klientam ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 21 līdz 75 gadiem. Klientam nedrīkst būt kavētu maksājumu vai nenokārtotas parādsaistības un būs nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī būs nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un regulāri ikmēneša ienākumi.

FERRATUM

Lai saņemtu kredītu no FERRATUM klientam ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 21 līdz 75 gadiem. Klientam nedrīkst būt kavētu maksājumu vai nenokārtotas parādsaistības un būs nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī būs nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un regulāri ikmēneša ienākumi.

KREDITS365

Lai saņemtu kredītu no KREDITS365 klientam ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim vecumā no 21 līdz 70 gadiem. Būs nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī būs nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un regulāri ikmēneša ienākumi.

KREDITS7

Lai saņemtu kredītu no KREDITS7 klientam ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 21 līdz 70 gadiem.  Būs nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī būs nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un regulāri ikmēneša ienākumi.

VIASMS

Lai saņemtu kredītu no VIASMS klientam ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Klientam nedrīkst būt kavētu maksājumu vai nenokārtotas parādsaistības un būs nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī būs nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

FINANZA

Lai saņemtu kredītu no FINANZA klientam ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Klientam nedrīkst būt kavētu maksājumu vai nenokārtotas parādsaistības un būs nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī būs nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *