Kas ir totem.lv?

Totem.lv ir jauns nebanku kredītdevējs, kam ir licence šādu pakalpojumu sniegšanai Latvijas teritorijā. Totem.lv atšķiras no pārējiem kredītdevējiem ar to, ka cenšas savā darbībā inkorporēt ne tikai ātrā kredīta pakalpojumus, bet arī (nākotnē) finanšu plānošanu u.c. lietas. Totem.lv būs arī mobilā aplikācija un citi labumi, taču pašlaik, 2014. gada oktobrī, pakalpojums vēl nav pilnībā izstrādāts.

Totem.lv galvenās atšķirības

SMS kredīts

Lai gan savā būtībā totem.lv ir tāds pats pakalpojumu sniedzējs, kā citi, piemēram, SMSCredit.lv vai Ondo.lv, tas tomēr ir savā ziņā atšķirīgs no kaudzes līdzīgu uzņēmumu:

  • lv ir moderns – mobilā aplikācija, iespēja ieiet ar Facebook, LinkedIn vai Google+ kontu;
  • lv ir uzticams – Datu valsts inspekcijas sertifikāts, kā arī Patērētāju tiesību aizsardzības centra licence;
  • lv klausās klientos – mājaslapā iebūvēta atsauču sistēma, kas ļauj klientiem izteikties par saņemtā pakalpojuma kvalitāti. Tiek parādītas visas, arī sliktās atsauces;
  • lv ir izdevīgs – pirmais aizdevums, tāpat kā daļā citu kredītdevēju, tiek izsniegts bez maksas.

Totem.lv pakalpojums vēl var mainīties, taču galvenie principi ir praktiski tādi paši, kā citur. Tas ir, aizdevumi pieejami uz termiņu līdz 45 dienām, summā līdz 300 eiro. Tos var viegli paņemt un viegli atdot, izmantojot lietotāja kontu. Totem.lv varat arī pavisam vienkārši izmantot, jo mājaslapa ir veidota asprātīga un mūsdienīga. Uzņēmums šifrē datu pārraidi ar SSL protokolu un uzglabā paroles šifrētā veidā, tādējādi nodrošinot, ka dati, pat ja tie nokļūst kāda cita rokās, ir nenolasāmi. Lai gan būtībā pakalpojums ir tāds pats kā daudzu citu kredītdevēju sniegtais, Totem.lv tomēr pievērš pietiekami daudz uzmanības arī tām pakalpojuma detaļām, par kurām citi kredītdevēji nedomā.

Lai gan totem.lv vēl ir gluži jauns uzņēmums, atkarībā no ieguldītajiem līdzekļiem reklāmā, kā arī no tā, cik ērta būs šī pakalpojuma lietošana, iespējams, ka uzņēmums spēs mest izaicinājumu arī citiem kredītdevējiem, kuriem tad nu būs vismaz kāds iemesls sarosīties.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *