Kas ir Vivus.lv ātrais kredīts?

Ātrais kredīts ir viens no zināmākajiem un visvairāk izmantotajiem īstermiņa aizdevumu veidiem. To atmaksas periods parasti nav lielāks par dažiem mēnešiem, un maksimāli pieejamā naudas summa, piesakoties šim aizdevumam, ir līdz 1500 eiro. Piesakoties šim kredītam pirmo reizi, aizdevuma summa parasti nepārsniedz 300 eiro.

Kas ir ātro kredītu apdrošināšana?

Atsevišķi nebanku kreditori ir noslēguši vienošanos ar kādu no apdrošināšanas uzņēmumiem, tādā veidā piedāvājot saviem klientiem apdrošināt ātro kredītu maksājumus. Riski, pret kuriem kredītmaksājumi tiek apdrošināti, atšķiras kreditoru vidū, bet izplatītākie ir:

  • Bezdarbs;
  • Nelaimes gadījums – nāve vai invaliditāte;
  • Darba nespēja – ilgstoša slimība.

Ātrais kredīts pie Vivus.lv – iespēja ātri atrisināt īstermiņa naudas problēmas

Vivus

Vivus.lv ir kreditors, kas Latvijas tirgū darbojas jau vairākus gadus un saviem klientiem piedāvā īstermiņa aizdevumus līdz 1500 eiro ar atmaksas periodu līdz 24 mēnešiem. Lai saņemtu Vivus.lv ātro kredītu, kredītņēmējam ir jābūt:

  • Vecumā no 20-75 gadiem;
  • Pastāvīgajam Latvijas Republikas iedzīvotājam;
  • Atvērtam bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām;
  • Aktīvam mobilā telefona numuram;
  • Bez kavētiem kredītmaksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām.

Pie Vivus.lv kredītmaksājumi tiek apdrošināti bez maksas

Vivus.lv saviem pastāvīgajiem klientiem piedāvā saņemt kredītmaksājumu apdrošināšanu bez maksas ar nosacījumu, ka aizdevums tiek ņemts uz vismaz 4 mēnešiem. Tātad, aizņemoties, piemēram, 400 eiro uz 4 mēnešiem, ikmēneša maksājums būs 123.22 eiro, kas nozīmē to, ka 4 mēnešu laikā šāds aizdevums kredītņēmējam izmaksās 92.88 eiro. Šādos gadījumos Vivus.lv klienti var izvēlēties apdrošināt savu kredītu bez papildus maksas. Vivus.lv aizdevuma apdrošināšana sedz šādus riskus, kas radušies nelaimes gadījuma rezultātā:

  • Nāve;
  • Invaliditāte.
No kura brīža apdrošināšana stājas spēkā?

Vivus.lv aizdevumu apdrošināšana ir jauns pakalpojums, tādēļ tas ir spēkā aizdevumu līgumiem, kas ir noslēgti sākot ar šī gada 18. janvāri. Apdrošināšana ir spēkā no kredīta izsniegšanas brīža (pie nosacījuma, ka aizdevums ir uz vismaz 4 mēnešiem), līdz brīdim, kad kredīts ir atmaksāts, tajā skaitā priekšlaicīgas atmaksas gadījumā.

Būtisks kreditora nosacījums – atbildīgs aizdevējs

Vivus.lv, ne tikai piedāvājot apdrošināt klientu kredītmaksājumus bez maksas, bet arī aktīvi darbojoties atbildīgas aizņemšanās principu popularizēšanā, parāda klientiem, ka ir atbildīgs aizdevējs, kas ir ieinteresēts savu klientu finansiālās situācijas uzlabošanā. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *