Kas jāņem vērā pirms pieteikšanās kredītam internetā?

Ātrie kredīti kā viens no negaidītu finanšu problēmu risinājumiem gan televīzijā un radio, gan arī internetā tiek reklamēti nepārtraukti. Šobrīd ir ļoti daudz šāda pakalpojuma sniedzēju, un Tev, izvēloties sev piemērotāko, būtu nepieciešams veikt rūpīgu tirgus izpēti ne tikai par šādu kreditoru piedāvāto pakalpojumu specifiku, bet arī par pašu aizdevēju uzņēmējdarbības praksi. Kā izvēlēties aizdevēju, kurš piedāvās ātrajam kredītam internetā ne tikai labāko procentu likmi vai lielāko aizdevuma summu, bet arī būs uzticams un neizmantos Tavu personīgo informāciju citiem mērķiem? Šajā rakstā apskatīsim galvenos punktus, kuriem Tev būtu jāpievērš uzmanība.

Kredīti, nauda

  1. Vai aizdevējam ir licence šādu pakalpojumu sniegšanai?

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu nebanku kreditoriem ir jābūt licencei kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai. Šo informāciju vari pārbaudīt kreditora mājaslapā.

  1. Vai aizdevējs ir norādījis savu juridisko informāciju?

Ļoti būtisks priekšnosacījums tam, vai kreditors ir nopietns un uzticams, ir tas, vai tā juridiskā adrese ir publicēta mājaslapā. Ja šī informācija nav pieejama jebkuram, tas var būt pamats Tev tomēr izvēlēties citu aizdevēju.

  1. Kāda ir uzņēmuma politika attiecībā uz klientu informācijas saglabāšanu?

Pirms kredīta pieteikuma aizpildīšanas, pārliecinies par to, vai uzņēmums izmanto drošības programmas, kas garantē Tavu datu drošību. Šajā gadījumā Tev ir jāpievērš uzmanība tam, vai kreditora mājaslapas adrese sākas ar https (komunikācijas protokols drošai saziņai internetā), kā arī tam, vai pie mājaslapas adreses ir norādīta tāda kā atslēdziņa zaļā krāsā. Ja šie divi nosacījumi izpildās, Tu vari būt drošs, ka Tevis iesniegtie dati nonāks tikai šī kredītdevēja datubāzē un tie netiks izplatīti tālāk vai izmantoti citiem mērķiem.

  1. Vai aizdevējs ir atbildīgs?

Labs rādītājs tam, ka Tevis izvēlētais aizdevējs ir atbildīgs un uzticams, ir tas, vai kreditors ir dažādu asociāciju biedrs, piemēram, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedri savā darbībā ievēro Labās prakses standartu, kā arī ir parakstījuši Klientu hartu, tādā veidā ievērojot godprātīgu un drošu kreditēšanu.

Ja esi izlēmis pieteikties kredītam internetā, Vivus.lv var Tev palīdzēt

Vivus

Īstermiņa kredītu ņemšana ir liela atbildība, un pieteikties ātrajam kredītam internetā vajadzētu tikai un vienīgi ārkārtas situācijās. Atceries, ka ātrie kredīti ir īstermiņa kredīti ar salīdzinoši augstām procentu likmēm, tādēļ tos noteikti nevajadzētu izmantot kā ilgtermiņa naudas problēmu risinājumu. Tomēr, ja esi nolēmis, ka ātrais kredīts būs Tev piemērotākais aizdevuma veids, vari vērsties pie Vivus.lv, jo šis kreditors:

  • Ir atklāts aizdevējs, kas saviem klientiem norāda visu nepieciešamo informāciju;
  • Strādā Latvijas tirgū jau vairākus gadus, līdz ar to ir izveidojis labu reputāciju;
  • Garantē klientu konfidencialitāti un personas datu drošību;
  • Ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs;
  • Piedalās atbildīgas aizņemšanās principu popularizēšanā.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas veikt ikmēneša maksājumus laikā!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *