Ko darīt, ja nevariet atmaksāt ātro kredītu?

Ko darīt, ja Jūs nevariet atmaksāt ātro kredītu paredzētajā termiņā? Pagariniet kredīta atmaksas termiņu! Ja Jūtiet, ka nevarēsiet atmaksāt visu atmaksājamo naudas summu, pagariniet kredīta atmaksas termiņu un izvairieties no soda maksājumiem un kredītvēstures problēmām.

Ieskaitiet kredīta pagarināšanas maksu aizdevēja kontā, un kredīta atmaksas termiņš tiks pagarināts uz 7, 14 vai 30 dienām. Kredīta pagarināšanas maksa ir atkarīga no kredīta summas un pagarināmā termiņa.

Aizdevēji, kas sniedz šāda veida kredītus, parasti sagaida savu naudu atpakaļ 4 nedēļu laikā. Tiem, kas apsver šāda kredīta izmantošanu, vajadzētu apskatīt laika posmu, kurā aizdevējs vēlas saņemt savu naudu atpakaļ, pirms jebkādu dokumentu parakstīšanas. Daudzi no šiem aizdevējiem lūgs personai, kas piesakās kredītam, izvērtēt savas atmaksas spējas un aizņemties tikai tādu summu, kādu var atļauties atmaksāt atpakaļ.

Cik reizes iespējams pagarināt kredīta atmaksu?

Īstermiņa kredīta atmaksas termiņu drīkstiet pagarināt tik reizes, cik nepieciešams, ja vien nav pārkāpti kredīta līguma noteikumi.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *